• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору

БОРОТЬБА З КОРУПЦІЄЮ

Юридична служба управління інформує:

Протягом 2020 р. та минулого періоду 2021 р. працівники Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства до відповідальності та корупційні правопорушення або правопорушення, пов’язані з корупцією, не притягались.

Усіма державними службовцями управління у 2021 році додержаний обов’язок щорічного (до 1 квітня) подання декларацій (за 2020 рік) осіб, уповноважених на виконання функцій держави, установлений статтею 45 Закону України “Про запобігання корупції”.

Засобами контролю, виконаною згідно з вимогами розділу IV “Фінансовий контроль” та здійсненого уповноваженою особою управління, фактів відображення у цих деклараціях недостовірних відомостей або інших порушень не виявлено.

Усі декларації, подані державними службовцями Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства (в тому числі звільненими) протягом 2021 року та раніше, є доступними на веб сайті (офіційному порталі) уповноваженого органу (Національного агентства з питань запобіганння корупції) за посиланням: https://public.nazk.gov.ua/

Протягом 2020 р. та минулого періоду 2021 р. інформації стосовно керівників га інших працівників державних підприємств Миколаївської області, що належать до сфери управління Держлісагенгства (далі – державні підприємства), стосовно притягнення їх до відповідальності за корупційні правопорушення або правопорушення, пов’язані з корупцією, до Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства не надходило.

Контроль згідно з вимогами розділу IV “Фінансовий контроль” Закону України “Про запобігання корупції” за поданням декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави, виконується:
стосовно керівників державних підприємств – уповноваженою особою Держлісагентства: стосовно інших працівників державних підприємств – уповноваженою особою відповідного державного підприємства.

Про будь-які відомі викривачу факти вчинення корупційних діянь працівниками Миколаївською обласного управління лісовою га мисливського господарства або державних підприємств прохання невідкладно інформувати управління за тел. (0512) 46­00-26 або уповноважену особу управління – завізувала сектора юридичного забезпечення, контролю га з питань персоналу Дибовського Дмитра Сергійовича безпосередньо, за тел. (0512) 46 00 25. моб. тел. +38 098 674 28 02. ел. пошта sectorukz@i.ua.

Державний захист викривачів здійснюється згідно із статтею 53 Закону України “Про запобігання корупції”.