• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору

Піклуємося про комфортний відпочинок в українських лісах.

Так, навіть під час війни. Зараз, коли діє заборона на відвідування лісу, це ще більш актуально.

📍Волинь – лідер серед областей за розвитком рекреації, туризму і мисливського господарства. Провели тут засідання колегії – кожному є, чим надихнутися у волинських колег і запровадити досвід в інших областях.

❗️Відвідування спеціалізованих лісових зон дозволяє мінімізувати лісові пожежі, тому що переважна більшість загорянь трапляється саме через необережне поводження людини з вогнем. Одне не до кінця погашене багаття може призвести до десятків згорівших гектарів лісу.

Крім цього, для контролю пожеж в лісі волинські лісівники використовують нову програму місцевого виробника «Пожежник». Вона автоматично визначає місце пожежі, вибудовує найшвидший маршрут від ЛПСу до загоряння, інформацію передає на пожежний автомобіль.

🌰Окремо хочу розказати про виробництво на Волині власної еко-продукції. Лісівники виготовляють крем-мед, березовий сік, варення, заморожену і сублімовану продукцію. Ці товари користуються попитом за кордоном. Продукти експортують у Польщу, Німеччину, Ізраїль, США та в інші країни. В Україні їх можна придбати в “Лісовичках” у рекреаційних зонах та в інтернет-магазині. Спробуйте – не пошкодуєте.

Який висновок❓Головний пріоритет для нас це, звичайно, працювати на Перемогу та підтримувати економіку країни.

✔️Станом на сьогодні, ресурсна допомога ЗСУ складає сотні мільйонів гривень. Ми передаємо військовим паливно-мастильні матеріали, дрова, круглі лісоматеріали, пилопродукцію. Продовжимо це робити і далі!

При цьому ми дбаємо про людей, які хочуть відпочити. Нам це дозволяє мінімізувати лісові пожежі, а також здоров’я та життя людей, коли ліси заміновані.

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України

Державне агентство лісових ресурсів України

Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства