• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору

Оперативна обстановка на території Миколаївської області станом на 08:00 13 травня

Оперативна обстановка на території Миколаївської області станом на 08:00 13 травня ⤵️

За чергову добу в області зареєстровано дев’ять пожеж, п’ять з яких виникли внаслідок ворожих обстрілів:

– вогнеборці Галицинівського загону місцевої пожежної охорони двічі залучалися на гасіння хвойного настилу на територіях Балабанівського та Галицинівського лісових господарств. Горіння оперативно ліквідовані, не допущено розповсюдження пожежі на більшу площу та на верхівки дерев. Ще одну пожежу хвойного настилу, дерев, чагарників, сухої трави на відкритій території площею 0,2 га загасили вогнеборці 5-ї державної пожежно-рятувальної частини у Корабельному районі м. Миколаєва. Спричинили займання ворожі обстріли;

– через потрапляння боєприпасів та їх уламків, внаслідок ворожих обстрілів, зафіксовано дві пожежі на об’єктах м. Миколаєва. Так, Корабельному районі горів металевий вагончик на площі 30 кв. м, в Інгульському – покрівля будівлі на площі 3 кв. м. Вогнеборцями 5-ї та 4-ї ДПРЧ, а також черговою зміною оперативно-координаційного центру Головного управління пожежі ліквідовано. Внаслідок обстрілів першого об’єкту постраждало четверо людей;

З інших причин зареєстровано 4 пожежі:

– три пожежі сухої трави та чагарників на відкритих територіях у Первомайському, Вознесенському та Баштанському районах області.

– пожежу на території приватного сектора загасили рятувальники 23-ї ДПРЧ. У м. Первомайську зайнялось на балконі дев’ятого поверху десятиповерхового житлового будинку по вул. Достоєвського. Вогнеборці оперативно ліквідували пожежу, врятувавши від вогню квартиру. Постраждалих та травмованих немає.

Групою піротехнічних робіт відпрацьовано 16 звернень та вилучено 5 боєприпасів. Загалом з початку війни вилучено 1 773 боєприпаси та відреаговано на 2 677 викликів. Всього зареєстровано 2 927 повідомлень.

Рятувальники також продовжують надавати технічну воду громадянам для побутових потреб, протягом дня розлито 43 тонни.