МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2019-04-11
Держлісагентство вживає низку заходів для запобігання виникненню лісових пожеж...далі
2019-04-10
Про готовність державних лісогосподарських підприємств до пожежонебезпечного періоду 2019 року. ...далі
2019-03-29
Бліц-інтерв'ю Володимира Бондаря для газета "Урядовий кур'єр" про лісове господарство України в європейському контексті...далі
2019-03-29
Володимир Бондар наголосив на персональній відповідальності керівників облуправлінь лісового господарства за дотримання вимог охорони праці...далі
2019-03-26
Щодо конфліктної ситуації...далі
Актуальна інформація
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
Про готовність державних лісогосподарських підприємств до пожежонебезпечного періоду 2019 року.
2019-04-10

В Миколаївському  обласному управлінні лісового та мисливського господарства 05 квітня поточного року проведено засідання колегії під головуванням начальника управління Олександра Марохи. Участь в засіданні взяли члени колегії та директори державних лісогосподарських підприємств. Учасники заходу розглянули ряд питань, серед яких – про готовність державних лісогосподарських підприємств до пожежонебезпечного періоду 2019 року.

У доповіді перший заступник начальника управління  Валентина Лесик  зазначила, що  підприємствами своєчасно проведено роботу з узгодження та затвердження мобілізаційно-оперативних планів залучення сил і засобів для гасіння лісових пожеж по кожному району, розроблено та затверджено плани першочергових заходів. По управлінню та лісогосподарських підприємствах області видано накази «Про початок пожежонебезпечного періоду». Також зверталась увага на відсутність бюджетного фінансування з 2016 року, що унеможливлює проведення заходів з охорони лісів від пожеж в обсягах, відповідно до існуючих вимог нормативно-правових актів, та не дозволяє державним підприємствам в повному обсязі підготуватись до пожежонебезпечного періоду. Проте, роботи з профілактики виникнення лісових пожеж проводяться. Так, з початку року в лісових насадженнях перекрито 81 позапланову дорогу, вздовж доріг загального користування та в місцях масового відпочинку населення поновлено 53 аншлаги та плакати на протипожежну тематику, замовлено для виготовлення 210 аншлагів. Намічено ряд першочергових завдань з проведення організаційних, ремонтних та інших робіт для належного функціонування лісництв, лісових пожежних станцій, пунктів зосередження пожежного інвентарю з метою забезпечення своєчасного виявлення та гасіння лісових пожеж.

Отже, увагу керівників звернули на необхідність забезпечити виконання попереджувальних і профілактичних  заходів, своєчасне виявлення загорянь, оперативну організацію гасіння  лісових пожеж та готовність до можливої надзвичайної ситуації. А основними напрямками   зменшення кількості лісових пожеж залишаються проведення комплексу профілактичних і попереджувальних заходів, своєчасне виявлення загорянь та гасіння їх на початковій стадії.

  

Прес-служба МОУЛМГ
46-00-27

 

Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2019 Mikolaivlis.gov.ua