МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2021-04-12
Озеленюємо планету разом!...далі
2021-04-09
Захищаючи – не нашкодити! ...далі
2021-04-08
На Миколаївщині триває Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»...далі
2021-03-17
«Податки залишаються громадам!»...далі
2021-03-16
Про реформування державних підприємств ...далі
2021-03-05
З 8 Березня!...далі
2021-02-01
Ліс починається з насінини...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
Міні-зоопарк у Кінбурнському лісництві
2011-04-21

Кілька років тому працівники Кінбурнського лісництва  почали створювати звіринець. Ідея про його створення зародилася в тодішнього директора Очаківського лісомисливського господарства Петра Миколайовича Паламарюка, який нині обіймає посаду начальника Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства.
Спочатку на півострів привезли з Миколаївського зоопарку верблюда Барона, потім кабанчика Борю. Згодом тут з’явилися  страуси, муфлони, дикі кабани, єнотоподібний собака, вовк, голуби, дикі качки, павичі.  Звіринець настільки розрісся, що нині його загальна територія сягає 8 гектарів. У загорожі, де є трав’янисті поляни,  болотні озерця й комишеві зарослі, досить комфортно почуваються всі види тварин. Кожна з них має свій характер, але ведуть себе мешканці звіринцю стримано, якщо сусіди їх не провокують. Ті, хто доглядає за тваринами, охоче розповідають відвідувачам про кумедні випадки.
Наприклад, коли верблюд відпочиває,  хтось із «сусідів»  зважується  підбігти до нього й починає штурхати його п’ятаком. Звичайно, Баронові це не подобається, тож він  починає незграбно наздоганяти нахаб, щоб провчити їх. Але ця справа марна, бо нахаби спритно ховаються там, де верблюдові не пробратися.
А єнотоподібні собаки виявилися професійними злодюжками, бо якимось чином вкрали зв’язку ключів, яка була міцно прив’язана  до сітки клітки.  Вже через деякий час, прибираючи в загоні, працівники лісництва знайшли ключі закопаними в кутку.
Справжнісінького вовка, якого назвали Вовчик, ще цуценям подарували  лісівникам мисливці з-під Очакова. Його вигодовували з пляшечки,  сьогодні це добре й ласкаве створіння, яке можна погладити. Вовчику дуже подобається, коли йому чешуть за вухами. І все ж дратувати  тварину не варто, бо почне гарчати або ще й злегка вкусить -  образи пам’ятає довго.
Особливе захоплення у відвідувачів звіринцю викликають   муфлони. Вони довірливо підходять до людей та граціозно стрибають, ніби навмисне привертають до себе увагу. А страус вперше за чотири роки перебування в міні-зоопарку вирішив висиджувати яйця, тож працівники лісництва сподіваються, що зовсім скоро у вольєрі будуть бігати маленькі Емму.
… Тече  струмком дорога поміж степу, в’ється змією в лісі: то заховається поміж дерев, то знову вирине, і все біжить, біжить, біжить… Ні  на хвильку не зупиниться перепочити. Ніби поспішає якнайшвидше привести на місце всіх, хто вирушив поспілкуватися з незвичайними мешканцями куточка, створеного дбайливими руками лісівників.                     

Прес-служба Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства.
Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2021 Mikolaivlis.gov.ua