МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2021-04-12
Озеленюємо планету разом!...далі
2021-04-09
Захищаючи – не нашкодити! ...далі
2021-04-08
На Миколаївщині триває Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»...далі
2021-03-17
«Податки залишаються громадам!»...далі
2021-03-16
Про реформування державних підприємств ...далі
2021-03-05
З 8 Березня!...далі
2021-02-01
Ліс починається з насінини...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
Ліс у степу росте не сам по собі
2011-04-20

Березнегуватське лісогосподарське підприємство робить свій внесок у справу примноження захисних лісових насаджень Миколаївщини, адже поки що наш край є найменш залісненим порівняно з іншими областями України. Березнегуватський та Снігурівський райони, чиї лісові масиви підпорядковані Березнегуватському лісгоспу, мають в області дуже низький відсоток насаджень. Тож щороку працівники підприємства  навесні та восени заліснюють нові ділянки непридатних для сільськогосподарського призначення земель.
Нинішнього року заплановано посадити лісові культури на площі 200 га. Колективи Березнегуватського та Мурахівського лісництв  під керівництвом лісничих Сініцина В.В. та Кисіля І.А.,  працюючи в складних погодних умовах, без вихідних, докладають усіх зусиль, щоб  вчасно і якісно виконати планові завдання з посадки лісу, доповнення зріджених культур минулих років, посіву насіння в розсадниках.  Трактористи-машиністи Ковчинський В.І. готує грунт,   Калініченко О.В.,  Горохов С.М.,  Троян М.Д. задіяні на посадці. На лісосадивних машинах  -  досвідчені   Ляпало М.І., Астахов Ю.М., Дармосюк.М.А., Даменцова О.П., Алтухов Е.Я., Дорофеєв С.А., Кисіль Г.Т.  Підключилися до посадки й працівники Снігурівського лісництва, які мають  посадити культури на площі 20 га. 
Крім  постійних працівників лісгоспу, долучаються до  весняних робіт і громадяни, зареєстровані в  центрі зайнятості. Під час заходів, організованих у рамках акції «Майбутнє лісу – у твоїх руках»,  активними помічниками лісівників були й учні  загальноосвітніх шкіл. Вони очищали від захаращення  насадження та висаджували дерева, кущі, квіти на території своїх навчальних закладів, біля пам’ятних місць у своїх селах та в районних центрах. І це добре, бо завдяки таким заходам усе більше людей починають розуміти, що ліс росте не сам по собі. У степовій зоні зі спекотним літом не всі сіянці приживаються. Зелені оази в степу – це результат нелегкої повсякденної праці.  Лісівники сподіваються, що завдяки проведеній акції захисників лісу стане більше, а випадки самовільних рубок, лісових пожеж та засмічення лісів стануть поодинокими.

Кожен лісівник плекає надію, що його праця не буде марною, що кожна людина  бережно та  відповідально ставитиметься до  навколишнього світу. У тому числі й до кожного лісового насадження, в яке вкладена часточка душі  не одного працівника лісового господарства. Ми маємо всі підтримувати порядок там, де живемо, маємо не лише зберегти, а й примножити те, що дісталося нам у спадок. А потім із  чистим сумлінням усе надбання передати своїм  нащадкам.                         
Прес-служба Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства.
Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2021 Mikolaivlis.gov.ua