МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2019-05-14
Благоустрій рекреаційних ділянок...далі
2019-05-13
Підписано Меморандум між Держлісагентством та НАБУ про співпрацю та обмін інформацією...далі
2019-05-11
Засідання колегії...далі
2019-05-11
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2019-04-27
Шановні працівники лісового господарства Миколаївської області!...далі
Актуальна інформація
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
На колегії в Миколаївському обласному управлінні лісового та мисливського господарства підведено підсумки господарсько-фінансової діяльності держаних лісогосподарських підприємств за 9 місяців 2018 року
2018-11-16

      В Миколаївському  обласному управлінні лісового та мисливського господарства 14 листопада відбулось засідання колегії, на якій розглянуті питання: 1. Про підсумки господарсько-фінансової діяльності держаних лісогосподарських підприємств за 9 місяців 2018 року;  2. Про заходи щодо забезпечення охорони хвойних насаджень у різдвяно - новорічний період; 3. Різне. В засіданні взяли участь члени колегії та директори державних лісогосподарських підприємств. Відкрив засідання колегії начальник облуправління Олександр Мароха.

   З аналізом роботи держпідприємств лісового господарства області виступили перший заступник начальника  управління В.В. Лесик та заступник начальника  управління О.М. Попович.  В доповідях зазначалося, що на ведення лісового господарства використано 25,4 мільйонів гривень.  Обсяг реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) у звітному періоді складає 19,2 млн. грн.. Майже всі державні підприємства досягли зростання обсягів реалізації у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Також надзвичайно важливо оцінена безповоротна фінансова допомога колег з ресурсних областей країни, яку отримано в сумі 11,4 млн. грн.. На виконання ряду протипожежних заходів у лісах, що знаходяться в межах об’єктів природно-заповідного фонду, використано кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища в сумі 628 тис. грн., виділені згідно з Комплексною програмою охорони довкілля Миколаївської області на період до 2020 року.

У звітному періоді заходи формування та оздоровлення лісів проведені на площі 981га, влаштовано 34 км протипожежних розривів та 1228 км мінералізованих смуг, проведено догляд за мінералізованими смугами та протипожежними розривами протяжністю 8734 км.. Державною лісовою охороною державних підприємств виявлено 75 випадків порушень лісового законодавства.

Протягом 9 місяців 2018 року державними підприємствам сплачено податків, обов’язкових платежів до зведеного бюджету та Єдиного соціального внеску на суму 10,4млн. грн. Недоїмка перед бюджетом та Пенсійним фондом відсутня. Дебіторська заборгованість підприємств склала 644,0 тис. грн., кредиторська -  1232,0 тис.грн.

 По другому питанню порядку денного розглянуто заходи щодо забезпечення охорони хвойних насаджень у різдвяно-новорічний період, заходи з організації заготівлі та реалізації ялинок новорічних, зокрема організацію підвідомчими підприємствами  роздрібної торгівлі ялинками на торгових точках, майданчиках, ярмарках і ринках обласного, районних центрів та інших населених пунктів Миколаївської області. Зауважено на важливості співпраці з громадськістю.

    По третьому питанню порядку денного начальник управління Олександр Мароха доручив керівникам підприємств продовжувати роботу з автоматизації закупівель товарів, робіт і послуг  та забезпечувати оснащення транспорту підприємств GPS-трекерами.

   За рішенням колегії керівникам державних підприємств надано завдання   вжити дієвих заходів для належної організації роботи та виконання покладених на них функцій.

Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2019 Mikolaivlis.gov.ua