МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2021-04-17
Працівники лісогосподарських держпідприємств готуються до пожежонебезпечного періоду...далі
2021-04-13
Вогонь – небезпека для лісу та всього довкілля...далі
2021-04-12
Озеленюємо планету разом!...далі
2021-04-09
Захищаючи – не нашкодити! ...далі
2021-04-08
На Миколаївщині триває Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»...далі
2021-03-17
«Податки залишаються громадам!»...далі
2021-03-16
Про реформування державних підприємств ...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
У Володимирівському лісгоспі створюють нові ліси
2011-04-08

Насадження – це довгострокові вкладення для наших дітей та онуків. На  створення ж нових лісових масивів потрібне не одне десятиріччя. Квітень – це початок напруженого періоду в кожному лісовому господарстві. У лісівників, які ведуть догляд за лісовими культурами та заліснюють нові території, відведені під посадку, додається ще й турбот з початком пожежонебезпечного періоду. Адже підпалювачі сміття, випалювачі сухої трави, очерету не завжди дотримуються правил поводження з вогнем, тож і  доводиться лісівникам чатувати, щоб раптом вогонь не перекинувся на рукотворні лісові насадження. На превеликий жаль, через неконтрольоване спалювання на відкритих територіях уже зафіксовані по області випадки загорянь у полезахисних смугах та лісових урочищах.  Прикро, що за лічені хвилини може звестися нанівець праця тих, хто доглядає ліси і створює нові.
Одне з найстаріших на Миколаївщині лісових господарств – Володимирівське,  де чудово почуваються лісосмуги, створені відомим науковцем В.Докучаєвим, теж розпочало посадку захисних лісових насаджень. Навесні заплановано вздовж річок і ставків,  по балках та яругах створити 250 гектарів нових захисних насаджень. Поки що лісгоспу вдалося висадити сіянці на 85 гектарах.
Особлива відповідальність щодо організації робіт з посадки лісу покладається на лісничих. До створення лісових культур задіяні люди різних професій – механізатори, водії, лісокультурниці. Усіх їх  забезпечено вагончиками для обігріву  та гарячим харчуванням. У  лісництвах сформовані бригади робітників, які працюють на посадці лісових культур уже не один рік. І саме від їхньої злагодженої роботи залежатиме в майбутньому якість нових насаджень, які в наших кліматичних умовах важко приживаються, до того ж  можуть постраждати не лише від спеки, а й кинутого кимось недопалка чи непогашеного сірника. 
Вирощування лісів – довготривалий процес, це справа, спрямована у  майбутнє. Ми маємо всі дбати про збереження та зростання нашого національного багатства.

                                                                                           

Прес-служба Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства.
Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2021 Mikolaivlis.gov.ua