МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2021-04-13
Вогонь – небезпека для лісу та всього довкілля...далі
2021-04-12
Озеленюємо планету разом!...далі
2021-04-09
Захищаючи – не нашкодити! ...далі
2021-04-08
На Миколаївщині триває Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»...далі
2021-03-17
«Податки залишаються громадам!»...далі
2021-03-16
Про реформування державних підприємств ...далі
2021-03-05
З 8 Березня!...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
Лісівники вдячні учасникам конкурсу «Збережемо птахів»
2011-04-07

Останніми роками у працівників Вознесенського лісового господарства, як і в решти лісогосподарських підприємств області, стало доброю традицією навесні організовувати свято зустрічі птахів. До цього важливого та врочистого заходу лісівники готуються заздалегідь: за кілька місяців до зустрічі пернатих  лісгосп  оголошує конкурс серед учнівської молоді на створення кращої годівнички та кращої шпаківні.
Зазначимо, що цього року школярі продемонстрували неабияку активність. Десятки годівниць і шпаківень, виготовлені дбайливими руками юних любителів природи, були оригінальними – одна гарніша від іншої. Тож визначити переможців було непростим завданням для конкурсної комісії. І все ж наймайстерніші роботи визначено, і ми назвемо прізвища їхніх авторів.  
У номінації «Краща годівничка» на перше місце вийшла робота учня 1-го класу Вознесенської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 Дмитра Онощенка, друге місце  розділили між собою Наталя Прийма, учениця 4-го класу ЗОШ № 4, та Іван Прийма, учень 3-го класу цієї ж школи. Третє місце посіла робота Сергія Дроженка, учня 1-А класу ЗОШ № 4 м. Вознесенська.
В номінації «Краще штучне гніздування» перемогла  робота учня 5-го класу Вознесенської ЗОШ Володимира Ходосевича, друге місце віддали  шпаківні Олександра Волкова, учня 9-го класу ЗОШ № 5 м. Вознесенська, третє місце посіла робота Олександра Савчука, учня 9-го класу ЗОШ № 4 м. Вознесенська.
Маємо відзначити активну участь у створенні та розвішуванні штучних гніздувань для птахів колективів загальноосвітніх шкіл №№  4, 5 та школи-інтернату м. Вознесенська, Прибужанівської ЗОШ. Загалом учнями шкіл міста й району виготовлено та встановлено в лісових і паркових насадженнях біля 460 штучних гніздувань. Усе це свідчить про особливе ставлення  школярів до охорони навколишнього світу.
Та це був лише перший етап конкурсу. Підсумки обласного конкурсу «Збережемо птахів»  було підбито в останній день березня в приміщенні Трикратівської ЗОШ за участі керівництва апарату Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства, керівників лісогосподарських підприємств області. У присутності сільського голови та директора школи відбулось урочисте завершення свята зустрічі птахів: переможці обласного конкурсу на кращу хатинку для птахів отримали з рук начальника Миколаївського ОУЛМГ П.М.Паламарюка нагороди й заохочувальні подарунки. І тут перемога дісталась нашим землякам. У номінації «Краща годівничка» переміг першокласник Дмитро Онощенко, у конкурсі на кращу шпаківню друге почесне місце здобув п’ятикласник  Володимир Ходосевич. 
Тож колектив Вознесенського лісового господарства щиро вітає учасників конкурсів з перемогою і сподівається на активну їх участь і в інших заходах, які управління лісового господарства області проводить протягом року. Висловлюємо подяку всім учасникам дійства, у тому числі голові Трикратівської сільської ради В.В.Ревенку, директору Трикратівської ЗОШ В.М.Багнюку. Зустріч птахів  дійсно була святковою і, сподіваємося, завдяки таким заходам щороку птахів у нашому краї буде все більше і більше.  

                                                                                           

Адміністрація ДП «Вознесенське ЛГ».
Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2021 Mikolaivlis.gov.ua