МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2021-04-17
Працівники лісогосподарських держпідприємств готуються до пожежонебезпечного періоду...далі
2021-04-13
Вогонь – небезпека для лісу та всього довкілля...далі
2021-04-12
Озеленюємо планету разом!...далі
2021-04-09
Захищаючи – не нашкодити! ...далі
2021-04-08
На Миколаївщині триває Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»...далі
2021-03-17
«Податки залишаються громадам!»...далі
2021-03-16
Про реформування державних підприємств ...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
Робота задля екологічної стабільності країни
2011-02-01

    Колегія Державного агентства лісових ресурсів України, створеного на базі реорганізованого Державного комітету лісового господарства, підбила підсумки роботи відомства за минулий рік.
- Лісова галузь є флагманом у нашій країні, – зауважив на засіданні колегії новий керівник лісового господарства Віктор Сівець. - Ми з вами маємо збільшити кількість і якість лісів, покращити інфраструктуру – будувати нові лісові дороги, що дозволить рентабельніше використовувати лісовий ресурс, залучити в галузь інвесторів та ефективніше боротися з лісовими пожежами. Зараз є високий попит на деревину і ми маємо використати  цей момент на благо України. Я планую відмовитися від прямих договорів з деревообробними підприємствами, вся деревина виставлятиметься  на аукціони, де буде реалізовуватися за ринковими цінами.
У цілому всі заплановані на 2010 рік лісогосподарські заходи успішно виконано: за минулий рік створено 49,6 тис. га лісових культур, з них 26,9 тис. га – захисних лісових насаджень. У поточному році, проголошеному ООН Міжнародним роком лісів, передбачається посадити 21,8 тис. га захисних лісових насаджень, для цього в лісорозсадниках вирощено понад 395 млн. шт. стандартного садивного матеріалу.
Доклали лісівники максимум зусиль і до того, щоб уберегти від загорянь зелені насадження країни в пожежонебезпечний період. Завдяки вжитим ними заходам минулого року, порівняно з попереднім 2009 роком, кількість лісових пожеж вдалося скоротити вдвічі. Новопризначений Голова Держлісагентства В.Сівець подякував усім працівникам лісової галузі за виконану протягом 2010 року роботу щодо недопущення виникнення великих лісових пожеж. Особливо важливою була робота лісової охорони в прикордонних з Російською Федерацією областях, адже катастрофічні лісові пожежі могли перекинутися й на територію України. До початку пожежонебезпечного періоду 2011 року залишилося два місяці. Тож виконання профілактичних протипожежних заходів, у тому числі й підготовка техніки та обладнання, має стати одним з пріоритетів діяльності лісогосподарських підприємств у найближчий період.
Лісова галузь має виконати заплановані завдання по збільшенню площі лісів країни, на високому рівні провести ряд заходів, спрямованих на привернення уваги громадськості до проблем лісів. Окремим сегментом цієї роботи має стати проведення роз’яснювальних та інформаційних заходів з екологічного виховання й підвищення екологічної культури населення. Присутній на засіданні колегії Голова Української екологічної асоціації «Зелений світ» Юрій Самойленко дав високу оцінку роботи  лісівників у цьому напрямі. Юрій Іванович зазначив, що останніми роками значно підвищився рівень довіри  громадськості до лісової галузі. Створення лісів, догляд та охорона лісових насаджень - це велика соціальна робота, спрямована на забезпечення екологічної стабільності країни.
Миколаївське обласне управління лісового та мисливського господарства, підпорядковані йому державні лісогосподарські підприємства приділяють особливу увагу створенню нових та вирощуванню існуючих захисних насаджень, а також співпраці зі ЗМІ з метою інформування громадян  про роботу лісівників області, проблеми галузі. Протягом 2010 року лісівниками області створено 2498  га, а за останніх три роки – 6930 га нових лісових культур, вирощується 40 тис. га існуючих насаджень. Порівняння показниківостанніх трьох років діяльності в напрямі співпраці зі ЗМІ засвідчують,  що помітно – майже удвічі  зросла кількість статей та виступів в обласних засобах масової інформації; у 12 разів більше протягом 2010 року було розміщено матеріалів в Інтернет-виданнях. А всього за рік управлінням та держпідприємствами організовано 1195 виступів (у 2009 р. – 1022; 2008 р. – 825; 2007 р. – 659). По Україні це – третій результат, серед степових областей – перший.                                                              

Прес-служби Державного агентства лісових ресурсів України, Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства.
Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2021 Mikolaivlis.gov.ua