МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2021-04-13
Вогонь – небезпека для лісу та всього довкілля...далі
2021-04-12
Озеленюємо планету разом!...далі
2021-04-09
Захищаючи – не нашкодити! ...далі
2021-04-08
На Миколаївщині триває Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»...далі
2021-03-17
«Податки залишаються громадам!»...далі
2021-03-16
Про реформування державних підприємств ...далі
2021-03-05
З 8 Березня!...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
Відбулось засідання колегії Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства по підсумкам роботи лісівників Миколаївщини у першому півріччі.
2016-08-08

02 серпня 2016 року відбулась колегія Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства. В колегії взяли участь керівний склад Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства на чолі з начальником управління - О.Д.Марохою, спеціалісти відділів і секторів Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства, керівники, головні бухгалтери та головні економісти державних підприємств Миколаївської області, що належать до сфери управління Держлісагентства. В порядку денному засідання колегії розглядались наступні питання: Перше питання -  Про підсумки господарсько-фінансової діяльності   державних підприємств за І півріччя 2016 року ( доповідачі: начальник відділу лісового господарства та охорони праці - В.В.Лесик та заступник начальника управління – завідувач сектора обліку, звітності та фінансів - головний бухгалтер Л.П.Левадіна). Друге питання -  Про стан та перспективи розвитку лісонасіннєвої справи  (доповідач начальник відділу лісового господарства та охорони праці В.В.Лесик). Третє питання – Різне.
У вступному слові начальник облуправління  О.Д.Мароха довів до відома присутнім інформацію, яка розглядалась на  колегії Державного агентства лісових ресурсів України 28 липня 2016 року, а саме: щодо основних кроків та завдань в лісовому господарстві, проведення санітарно-оздоровчих заходів, розвитку  лісонасіннєвої справи, щодо боротьби з незаконними рубками.  
 В доповіді начальника відділу лісового господарства та охорони праці - В.В.Лесик наголошено, що, незважаючи на відсутність бюджетного фінансування, навесні цього року державні підприємства забезпечили посадку 241 га лісових культур. Створено 22,16 га плантацій новорічних сосен. За перше півріччя поточного року проведено заходи з формування та оздоровлення лісів на площі 807 га. З них рубки догляду - на площі 37 га, санітарні рубки - на площі 770 га. Державними підприємствами виконано  ряд  профілактичних та попереджувальних протипожежних заходів. Здійснено влаштування 412 км мінералізованих смуг, проведено доглядів за мінералізованими смугами та протипожежними розривами на 2774 км.
В доповіді завідувача сектора обліку, звітності та фінансів Л.П.Левадіної наголошено, що за І півріччя 2016 року державні підприємства отримали доходи в сумі 7946,2 тис. грн. Усі державні підприємства в І півріччі 2016 року збільшили обсяг реалізації продукції, але за І півріччя 2016 року лише одне державне підприємство спрацювало прибутково, у п’яти підприємств відсутні прибутки і збитки та три підприємства спрацювало збитково. Протягом 6 місяців 2016 року державними підприємствами сплачено податків, обов’язкових платежів до бюджету та Єдиного соціального внеску на суму 3459,9 тис. грн. На державних підприємствах за 6 місяців 2016 року в середньому працювало 289 працівників.
 В доповіді  «Про стан та перспективи розвитку лісонасіннєвої справи на  державних підприємствах Миколаївської області, що належать до сфери управління Держлісагентства»  начальник відділу лісового господарства та охорони праці В.В.Лесик  зазначила, що за період виконання Галузевої програми розвитку лісонасіннєвої справи на 2010-2015 роки на території восьми державних підприємств відібрано та атестовано 172 га постійних лісонасіннєвих ділянок 11 деревно-чагарникових порід, з них 77,4 га дуба звичайного, 10 га акації білої, 2,4 га гледичії безколючкової. Відібрано та атестовано до категорії плюсових 35 дерев дуба звичайного.
             З метою ліквідації виявлених недоліків та для поліпшення господарсько-фінансової діяльності державних підприємств керівникам державних підприємств наказано розглянути на нарадах з керівниками структурних підрозділів та спеціалістами апарату підприємств питання щодо шляхів функціонування підприємства, враховуючи відсутність фінансування, стан охорони лісів від незаконних рубок, від пожеж, підвищення рентабельності виробництв, зменшення дебіторської та кредиторської заборгованості.
Протягом пожежонебезпечного періоду керівникам державних підприємств вказано вжити заходів щодо заборони розведення багать в лісових масивах, спалювання порубкових решток при заготівлі лісу, його очищенні від захаращень, випалювання трави та інших рослинних решток на землях лісового фонду, а також на інших земельних ділянках, що безпосередньо примикають до лісових масивів.
З метою поліпшення лісонасіннєвої справи, для державних підприємств затверджено орієнтовні показники розвитку лісонасіннєвої справи по Миколаївській області на 2016-2020 роки. Директорам державних підприємств вказано контролювати за дотриманням правил заготівлі, технології перероблення та зберігання насіння на підприємстві.
           На засіданні колегії  начальником  управління О.Д.Марохою наголошено на дотриманні підвідомчими підприємствами процедури закупівель через систему ProZorro відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі».
В заключному слові начальник облуправління О.Д.Мароха висловив подяку присутнім на нараді працівникам державних підприємств, що незважаючи на відсутність державного фінансування, підприємства виконують свою  роботу щодо збереження лісів і побажав  підприємствам в подальшому вживати всіх заходів для виконання покладених на них функціональних обов’язків. 
Прес-служба МОУЛМГ

Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2021 Mikolaivlis.gov.ua