МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2021-04-17
Працівники лісогосподарських держпідприємств готуються до пожежонебезпечного періоду...далі
2021-04-13
Вогонь – небезпека для лісу та всього довкілля...далі
2021-04-12
Озеленюємо планету разом!...далі
2021-04-09
Захищаючи – не нашкодити! ...далі
2021-04-08
На Миколаївщині триває Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»...далі
2021-03-17
«Податки залишаються громадам!»...далі
2021-03-16
Про реформування державних підприємств ...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
Нарада з користувачами мисливських угідь Миколаївської області
2016-07-18

     02  липня 2016року  в Миколаївському обласному управлінні лісового та мисливського господарства  відбулась нарада         з користувачами мисливських угідь
Миколаївської області  за участю начальника Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства О.Д.Марохи, заступника начальника відділу мисливського господарства Державного агентства лісових ресурсів України  А.В.Шелепіло, головних спеціалістів сектору мисливського господарства, юридичного сектору та з питань персоналу Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства.
     У вступному слові начальник управління О.Д.Мароха  довів до відома присутнім порядок денний наради, представив доповідачів і звернувся до користувачів мисливських угідь  з побажанням, що  нарада має пройти як робота двох партнерів, які заінтересовані у збереженні тваринного світу, від чого виграють   і користувачі мисливських угідь і держава.                 
     На нараді розглядались питання про підсумки роботи користувачів мисливських угідь за 2015 рік                       (доповідав Щербина І.О.), про   результати проведення після промислового обліку мисливських тварин 2016 року  (доповідав Бойко Г.А.).    
     Головний спеціаліст Щербина І.О. зробив аналіз роботи користувачів мисливських угідь у 2015 році, відмітив кращих, вказав на недоліки тим, хто ще не веде мисливське господарство у відповідності до вимог чинного законодавства, порівняв здобутки сьогодення з періодом попереднього користування до 2012 року.
     Головний спеціаліст Бойко Г.А.  підвів підсумки після промислового обліку 2016 року. Відмітив, що практично всі користувачі, окрім Новобузького МРГ, провели його у відповідності до вимог законодавства. Довів до присутніх результати обліку по кожному виду мисливських тварин. Зауважив, що весна поточного року така ж складна для польової дичини, як і попередня, тому необхідно виважено приймати рішення про планування розміру добування таких видів, як фазан та куріпка.
    На нараді начальник управління О.Д. Мароха довів до відома присутнім  інформацію щодо спалаху АЧС свиней у Первомайському районі та, на виконання протоколу Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Миколаївській облдержадміністрації №2 від 29.06.2016, доручення Миколаївської облдержадміністрації від 29.06.2016 №2841/0/05-61/3-16, розпорядження Головного управління держродспоживслужби в Миколаївській області від 01.07.2016 №15-р, звернувся з проханням до  користувачів, які мають угіддя у Первомайському районі, підготувати всі необхідні документи для виконання вимог вищезазначених документів.   
     З питань ведення мисливського господарства користувачами мисливських угідь, до присутніх на нараді звернувся заступник начальника відділу мисливського господарства Державного агентства лісових ресурсів України А.В.Шелепіло, який довів до присутніх інформацію про підготовлені зміни до Закону України «Про мисливське господарство та полювання». У тому числі,  були розглянуті  питання з оплати за користування мисливськими угіддями, а також раціонального використання  користувачами мисливських угідь державного мисливського фонду при цьому, А.В. Шелепіло  наголосив, що  не можна допускати вибивання за один рік всього живого. Також, А.В.Шелепіло роз’яснив  присутнім на нараді, що на сьогоднішній час нормативно не встановлений порядок реєстрації відстрільних карток в управлінні,  але кількість їх видачі напряму залежить від пропускної спроможності мисливських угідь і тому картки мають  видаватися у кількості, яка відповідає узгодженій пропускній спроможності  і звернув увагу користувачів, що це є  вимога статті 17 Закону України «Про мисливське господарство та полювання». Начальник управління О.Д.Мароха надав роз’яснення на всі питання користувачів мисливських угідь і звернувся до присутніх з пропозицією встановити єдиний день відкриття полювання на території області у поточному році. Була підтримана пропозиція від користувачів відкрити полювання 6-го серпня 2016 року.  
        
                                                                                                 

                                                                                                                Прес-служба Миколаївського ОУЛМГ

Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2021 Mikolaivlis.gov.ua