МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2018-06-25
Шановні колеги, ветерани лісової галузі, друзі!...далі
2018-06-25
Головне, щоб лісівники чули суспільство, а суспільство чуло лісівників, - Володимир Бондар на ІІІ Форумі місцевого розвитку ...далі
2018-06-21
Досвід Австрії у веденні лісового господарства дуже важливий для України, - Володимир Бондар...далі
2018-06-15
Екологічний комітет Парламенту підтримав низку лісових законопроектів...далі
2018-06-12
Триває надзвичайний рівень пожежної небезпеки!...далі
Оздоровлення і туризм
2012-07-13
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ ДОМАНІВЩИНИ...далі
2012-07-13
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ БРАТЩИНИ...далі
2012-07-13
ЕКОЛОГІЧНІ СТЕЖКИ ПРИІНГУЛЛЯ...далі
2012-07-02
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ БАШТАНЩИНИ...далі
2012-07-02
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ БЕРЕЗНЕГУВАТЩИНИ...далі
2012-07-02
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ КАЗАНКІВЩИНИ...далі
2012-07-02
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ ВОЗНЕСЕНЩИНИ...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
Розпочала роботу XXVIII Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2016»
2016-06-09

Держлісагентство взяло участь у XXVIII Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2016», яка розпочала свою роботу  у Національному комплексі «Експоцентр України» під патронатом Міністерства аграрної політики та продовольства України.
В урочистому відкритті заходу взяли участь Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман та Міністр аграрної політики та продовольства  України Тарас Кутовий.
На відкритті стенду Держлісагентства  була присутня  Перший заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Христина Юшкевич.
У перший день виставки відбувся «Український інноваційний агропромисловий форум 2016».  Під час панельної дискусії «Перезавантаження агропромислової політики. Державні інновації в агропромисловій сфері»  доповідь про використання інформаційних технологій в лісовпорядкуванні  та запровадження електронного обліку деревини представив Генеральний директор державного підприємства «ЛІАЦ» Павло Васильєв.
За його словами,  сучасні технічні засоби надають можливість працювати з цифровими лісовими картами у навігаційних додатках для мобільних пристроїв. Векторні лісові карти містять лісівничо-таксаційну характеристику кожної лісової ділянки і у поєднанні з растровими картами (топокарти, космічні знімки, ортофотоплани) дають можливість отримати актуальну інформацію про стан лісового фонду.
Використання цифрових карт і програм для навігації в лісовому господарстві дозволяє визначити поточне місцезнаходження користувача, встановлювати на місцевості межі лісових насаджень, проводити пошук і вибір ділянок лісового фонду за лісівничо-таксаційними показниками та здійснювати навігацію до них, фіксувати зміни (всихання, пошкодження, самовільні рубки, пожежі тощо) та об’єкти (рідкісні види рослин, грибні місця, місця концентрації червонокнижних видів тварин та ін.) в лісових насадженнях та приєднувати інформацію, яка характеризує ці об’єкти (опис, фотографії, відео), проводити вибір оптимальних місць для будівництва лісових доріг тощо.
У другій частині свого виступу Павло Васильєв зупинився на питанні  створення єдиної державної системи електронного обліку деревини, повноцінне введення якої забезпечить ще один крок України до європейських стандартів із раціонального використання та збереження лісів.
 «Така система вже функціонує на підприємствах Держлісагентства та на сьогодні охоплює близько 99 % всієї заготовленої деревини  підприємствами відомства, що вказує на позитивні тенденції та забезпечує облік лісових ресурсів в on-line режимі за рахунок маркування деревини та застосування мобільних електронних пристроїв при здійсненні облікових операцій у лісових умовах», - наголосив він.
Генеральний директор державного підприємства «ЛІАЦ» підкреслив, що запровадження Системи ЕОД для всіх постійних лісокористувачів забезпечать належний державний контроль та унеможливлять тіньовий обіг деревини.

Прес-служба Держлісагентства

Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2018 Mikolaivlis.gov.ua