МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2021-04-17
Працівники лісогосподарських держпідприємств готуються до пожежонебезпечного періоду...далі
2021-04-13
Вогонь – небезпека для лісу та всього довкілля...далі
2021-04-12
Озеленюємо планету разом!...далі
2021-04-09
Захищаючи – не нашкодити! ...далі
2021-04-08
На Миколаївщині триває Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»...далі
2021-03-17
«Податки залишаються громадам!»...далі
2021-03-16
Про реформування державних підприємств ...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
Перемога гімназистів на ІХ Всеукраїнському зльоті шкільних лісництв
2015-11-03
До уваги мешканців Миколаївщини!
До уваги мешканців Миколаївщини!

Перемога гімназистів на ІХ Всеукраїнському зльоті шкільних лісництв

У вересні 2015 року на IX Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів у м.Хмельницькому команда учнівського лісництва «Дивосвіт» Врадіївської районної гімназії Миколаївської області змагалась серед  22 команд  із  22 областей України.  Команда складалася з трьох учасників: Анастасії Мироненко - учениці 6 класу, Вікторії Ворони - учениці 11 класу та керівника - Наталії Мовчан - вчителя біології. Гімназисти лісництва «Дивосвіт» захищали честь Миколаївської області. 
 
В змаганнях з оформлення виставки - презентації учнівського лісництва «Дивосвіт», яку блискуче, професіонально провела Вікторія Ворона - лідер 2015 року, команда юних лісівників «Дивосвіт» була нагороджена грамотою за високий рівень представлення досягнень практичної діяльності учнівського лісництва.

Науковість і обізнаність десятирічної учасниці змагань - Насті Мироненко, була помічена головою журі П.Мазур, а також Степан  Миклуш  - керівник  секції, доктор сільськогосподарських наук, професор, директор інституту лісового господарства НЛУУ (м. Львів), схвально посміхався, слухаючи  її відповіді.  Анастасія Мироненко захищала науково - дослідницьку роботу «Селекційна робота з гледичії безколючкової в умовах Врадіївського району» і була удостоєна двома грамотами:  Почесною грамотою за високий рівень виконання та захисту  науково - дослідницької роботи  та зайняте III місце на IX Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв і грамотою  як активний учасник IX Всеукраїнського зльоту учнівського лісництва загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.
Завдячуючи всім організаторам Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв та організаторам поїздки на цей зліт, була надана можливість  представникам  учнівського лісництва «Дивосвіт» побувати на Поділлі, відвідати музей Миколи Островського; взяти участь в навчальній екскурсії в Ботанічний сад Подільського державного аграрно-технічного університету м. Кам'янець-Подільський та в Старе місто і Фортецю, познайомитись і поспілкуватись з науковою елітою країни, потоваришувати з дітьми з усіх областей України, відчути незламний дух українців, жагу до перемоги, до нових звершень.

 

Прес-служба Миколаївського обласного управління
лісового та мисливського господарства

Голова профспілки первинної організації
ДП «Врадіївське лісове господарство»                        Сєргєєв О.В.

Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2021 Mikolaivlis.gov.ua