МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2021-04-09
Захищаючи – не нашкодити! ...далі
2021-04-08
На Миколаївщині триває Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»...далі
2021-03-17
«Податки залишаються громадам!»...далі
2021-03-16
Про реформування державних підприємств ...далі
2021-03-05
З 8 Березня!...далі
2021-02-01
Ліс починається з насінини...далі
2020-12-30
Шановні колеги! Друзі лісу!...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
Біля Аркасового джерела «оселився» лелека
2015-05-27
Біля Аркасового джерела «оселився» лелека
Біля Аркасового джерела «оселився» лелека

Напевно немає такого жителя Миколаївщини який би хоч колись не чув про «Аркасове джерело», що протікає в урочищі Христофорівський ліс. Існує чудова легенда про його заснування, та наша розповідь піде не про давні часи, коли на пустирі стараннями Аркаса забуяли ліси, а про сьогодення. Адже півбіди створити ліси, на півдні нашої країни, інша справа саме зберегти зелені оази, адже на кожному кроці ліси підстерігає чимало небезпек. Погодні умови загрожують спекою та буревіями, обморожуванням та градобоєм, усілякі шкідники та хвороби скорочують вік дерев та і людина своїми ганебними вчинками не сприяє збереженню лісів. Тому лісівникам півдня увесь час доводиться щось вигадувати, щоб звернути увагу суспільства на проблему збереження лісів.
Чимале значення для збереження лісів мають створені стараннями лісівників рекреаційні пункти, а також екомаршрути. Адже в спеціально облаштованих місцях відпочивати значно зручніше, а лісівникам контролювати горе туристів.
На жаль, мало хто з зелених туристів знають, з якою любов’ю та старанням лісівники створюють такі пункти. Всього в області створено біля 250 рекреаційних місць відпочинку, які прибираються та доглядаються лісовою охороною.
Одне з таких місць у вже згадуваному Христофорівському лісі нині стало ще затишнішим, адже тут «оселився» лелека. Стараннями Максима Гайдаша, працівника ДП «Баштанське ЛГ» зі старого посохлого ясеня народилася справжнє чудо.
- Дуже важкий для обробітку є саме ясен, дуже вже тверда деревина, - ділився Максим Гадаш. - Робота зайняла цілий день. Та на мій погляд ці старання того вартували.
Лісничий Христофорівського лісництва Валерій Новицький жартував, що з легкої руки лісівників тепер кожна жінка, яка забажає стати мамою може погладити лелечини груди та її бажання неодмінно збудеться.
Та хтозна, можливо так воно і буде, і загадане, у такому неповторному гарному місці бажання, дійсно, силою думки та завдяки любові всіх хто любить цю місцину, збудуться.
А ми бажаємо лелеці освоюватися, а туристам - берегти цей рекреаційний пункт, адже домівку лелеки руйнувати - дуже погана прикмета.

Прес-служба Миколаївського ОУЛМГ.
На знімку: Максим Гайдаш.

 

 

Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2021 Mikolaivlis.gov.ua