МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2021-04-12
Озеленюємо планету разом!...далі
2021-04-09
Захищаючи – не нашкодити! ...далі
2021-04-08
На Миколаївщині триває Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»...далі
2021-03-17
«Податки залишаються громадам!»...далі
2021-03-16
Про реформування державних підприємств ...далі
2021-03-05
З 8 Березня!...далі
2021-02-01
Ліс починається з насінини...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
Нелегкі часи - не привід сидіти склавши руки
2015-04-28
Нелегкі часи - не привід сидіти склавши руки
Нелегкі часи - не привід сидіти склавши руки

Як і вся країна, державне підприємство «Березнегуватське лісове господарство» переживає непрості часи. Обмежене фінансування на всі сфери діяльності, зменшення обсягів робіт, неповний робочий день працівників. Всі ми розуміємо в якій скруті країна, тому не опустили руки, по мірі можливостей виконуємо доведені завдання. Як і кожної весни, колективи Березнегуватського і Мурахівського лісництв посадили 35 га нових лісових культур з головними породами акації та гледичії, заклали по 2 га промислових плантацій сосни кримської на новорічні ялинки.
Щовесни особлива увага приділяється благоустрою, наведенню порядку на територіях підприємства, в придорожніх насадженнях, озелененню населених пунктів.
Працівники лісгоспу висадили близько 300 дерев та кущів в парку, в дитячому містечку «Казка», на набережній р. Висунь, біля Меморіалу Слави. Разом з учнями Березнегуватської ЗОШ І-ІІІ ст. в рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» висаджували біля школи саджанці клена, черемхи, гледичії безколючкової, туї.
Лісгосп виділяв саджанці для озеленення всім бажаючим Бджолярі с. Новоукраїнки закупили у нас саджанці липи, клена гостролистого, клена явора, черемхи для озеленення села та створення кормової бази для бджільництва.
Тепер тільки завдання всіх жителів виростити і зберегти висаджені деревця.
Всі ми хочемо жити в чистоті і порядку. Але ніяк не навчимося виконувати девіз - «Чисто не там де прибирають, а там, де не смітять». Скільки сміття біля доріг, у придорожніх насадженнях, у всіх напрямках виїзду з селища. Молода посадка біля «Катюші» вся була у пакетах і працівникам лісгоспу замість того, щоб посадити нові деревця, приходиться очищати створені насадження. Невже не можна збирати целофанові пакети та пляшки в мішки і вивозити на відведені сміттєзвалища, щоб не засмічувати ліси?
І ще одна постійна турбота лісівників - лісові пожежі, які за лічені хвилини знищують багаторічну працю людей. Хочеться ще раз нагадати всім про необхідність дотримуватись правил пожежної безпеки в лісах, адже багатьом захочеться провести травневі свята на природі. Тож будьте уважними, не забувайте про те, що і в послідуючі роки вам і вашим нащадкам захочеться відпочити, насолоджуючись молодою зеленню та чистим повітрям.

Олександр ГАЛАГАН, головний лісничий ДП «Березнегуватське ЛГ».

 

Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2021 Mikolaivlis.gov.ua