МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2020-06-03
Парламент ухвалив зміни до законодавства щодо започаткування національної інвентаризації лісів...далі
2020-06-01
Держлісагентство: У лісах проведено 16,2 тис. рейдів з попередження незаконних рубок...далі
2020-05-25
Антикризовою програмою Уряду заплановано створення додатково 2,5 тис. робочих місць у лісовій галузі...далі
2020-05-20
Всі ділянки суцільних зрубів відновлюють молодим лісом, - Голова Держлісагентства Андрій Заблоцький...далі
2020-05-15
Держлісагентство: Обсяг незаконних рубок зменшився на 34%...далі
2020-05-13
У пілотному проекті Держлісагентства «Ліс у смартфоні» з’явилася нова функція – Класи пожежної небезпеки...далі
2020-05-08
Привітання до 9 травня...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
Лісівники ДП «Баштанське лісове господарство» завершили посадку лісових культур
2015-04-01

В державному підприємстві «Баштанське лісове господарство» завершилась найвідповідальніша лісівнича місія – весняна лісокультурна кампанія. Не зважаючи на скрутне фінансове становище наш лісгосп найперший в області завершив заплановані роботи по створенню лісових насаджень. Впродовж короткого терміну зусиллями лісівників підприємства було здійснено відтворення лісових насаджень шляхом посадки лісових культур на площі 36,5 га та створено 3 га плантацій новорічних ялинок. При цьому використано 121,5 тис. шт. стандартних сіянців акації, гледичії, клена, абрикоса, смородини та ін., вирощених на власних розсадниках.
Слід  відмітити, що лісокультурна кампанія, як правило, залежить не від календарної дати, а від сприятливих погодних умов. «У природі все закономірно: якщо краща приживлюваність лісових культур, то, відповідно, і ліс дасть кращий приріст. А в цьому ми – лісівники - і бачимо своє завдання».
Адміністрація лісгоспу за високий рівень організації роботи висловлює вдячність лісничим Христофорівського лісництва - Новицькому В.Я., Привільненського - Роговському В.В., Новобузького - Коренді С.В., велика подяка, майстрам лісу, лісокультурникам, трактористам, які сумлінно трудилися в степу, не зважаючи ні на які труднощі.
Сьогодні лісова охорона лісництва розпочала роботу по підготовці лісових насаджень до пожежонебезпечного періоду. Впевнені, кожен з них плекає надію, що його праця не буде марною, що кожна людина бережно та відповідально ставитиметься до навколишнього світу. У тому числі й до кожного лісового насадження, в яке вкладена часточка душі не одного працівника лісового господарства. Ми всі повинні не лише зберегти, а й примножити те, що дісталося нам у спадок. А потім із чистим сумлінням усе надбання передати свої м нащадкам
Тож є впевненість, що старання та відданість лісівників, завчасно та якісно підготовлений грунт із радістю приймає в своє лоно тендітні сіянці лісових порід, які в майбутньому перетворяться в зелений оберіг степової Миколаївщини. Обіцяємо, що будемо робити все для того, щоб не збавляти темпів у справі примноження зелених масивів. А від людей у відповідь надіємось на допомогу у збереженні та захисті лісових насаджень від пожеж, самовільних рубок та інших лісопорушень.

ТЕТЯНА РОМАНЮК, головний лісничий ДП «Баштанське ЛГ».

Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2020 Mikolaivlis.gov.ua