МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2021-04-13
Вогонь – небезпека для лісу та всього довкілля...далі
2021-04-12
Озеленюємо планету разом!...далі
2021-04-09
Захищаючи – не нашкодити! ...далі
2021-04-08
На Миколаївщині триває Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»...далі
2021-03-17
«Податки залишаються громадам!»...далі
2021-03-16
Про реформування державних підприємств ...далі
2021-03-05
З 8 Березня!...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
Лісівники Миколаївщини відмітили Всесвітній день дикої природи
2015-03-03

У грудні 2013 року Генеральна Асамблея ООН проголосила 3 березня - день прийняття Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої флори і фауни, що перебувають під загрозою зникнення - Всесвітнім днем дикої природи.
Лісівники Миколаївщини також долучилися до відзначення цього дня, бо проблеми збереження довкілля, флори і фауни лісів області, більшість з яких є рукотворними, є першочерговим завданням не тільки для лісівників, а і для спільноти області.
Відомо, що наша держава взяла на себе низку міжнародних зобов'язань в екологічній сфері. Зокрема, одним із напрямів такої співпраці є забезпечення виконання Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення (CITES), прийнятої 3 березня 1973 року у м. Вашингтоні.
Виконання CITES повинно сприяти усуненню економічної зацікавленості в процесі використання дикої флори і фауни шляхом обмеження їхнього переміщення за межі країн, які є ареалом їхньої ж географічної популяції. Україна приєдналась до Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення, 14 травня 1999 року.
Мета Конвенції полягає в тому, щоб гарантувати, що міжнародна торгівля дикими тваринами і рослинами не створює загрози їх виживанню.
Так, в цей важливий день для всіх лісівників, природоохоронних організацій та й просто любителів природи, працівники лісогосподарських підприємств області відремонтували та вивішали біля однієї тисячі шпаківень. Всього у минулому році лісівниками, за допомоги учасників шкільних лісництв області, було виготовлено, відновлено та вивішено 3 тис 195 шпаківень.
Крім того, користувачі мисливських угідь, підпорядковані Миколаївському обласному управлінню лісового та мисливського господарства в цей день продовжили роботу з розведення диких кабанів та фазанів. Зокрема, провели підгодівлю диких тварин на спеціально пристосованих для цього підгодівельних майданчиках. Слід відзначити, що така підгодівля тривала всю зиму, особливо, у той період коли земля була вкрита снігом і тварини та птахи не могли знайти собі їжу. У минулому році користувачами мисливських угідь області було вирощено і випущено у дику природу понад дві тисячі фазанів. Цогоріч також плануються такі заходи, з більшими об’ємами.
Лісівники пропонують усім бажаючим долучитися до справи збереження дикої природи. Перш за все не шкодити лісу. Не викидати сміття, недопалки у масивах області та не розпалювати вогнищ. особливо звертаємось до пастухів та рибаків, під час вашої роботи чи дозвілля на лоні дикої природі будьте обачними та не спалюйте траву та очерет, бо тільки об’єднавши наші зусилля ми зможемо зробити неоціненний вклад у справу збереження лісів Миколаївщини.
На фото: ТОВ Мисливців та рибалок «Фазан» Новобузького району на підгодівельних майданчиках.

Прес-служба Миколаївського ОУЛМГ.


Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2021 Mikolaivlis.gov.ua