МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2018-06-25
Шановні колеги, ветерани лісової галузі, друзі!...далі
2018-06-25
Головне, щоб лісівники чули суспільство, а суспільство чуло лісівників, - Володимир Бондар на ІІІ Форумі місцевого розвитку ...далі
2018-06-21
Досвід Австрії у веденні лісового господарства дуже важливий для України, - Володимир Бондар...далі
2018-06-15
Екологічний комітет Парламенту підтримав низку лісових законопроектів...далі
2018-06-12
Триває надзвичайний рівень пожежної небезпеки!...далі
Оздоровлення і туризм
2012-07-13
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ ДОМАНІВЩИНИ...далі
2012-07-13
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ БРАТЩИНИ...далі
2012-07-13
ЕКОЛОГІЧНІ СТЕЖКИ ПРИІНГУЛЛЯ...далі
2012-07-02
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ БАШТАНЩИНИ...далі
2012-07-02
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ БЕРЕЗНЕГУВАТЩИНИ...далі
2012-07-02
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ КАЗАНКІВЩИНИ...далі
2012-07-02
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ ВОЗНЕСЕНЩИНИ...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
Раді допомогти, але в межах можливого
2014-11-28

         До лісогосподарських підприємств області, а також до керівництва управління останнім часом звертаються волонтери, учасники Великої Вітчизняної війни, воїни-афганці, самотні люди похилого віку з проханням та пропозиціями організації безкоштовного надання  дров і деревини учасникам АТО, ветеранам війни, соціально незахищеним категоріям населення.Тож  інформуємо мешканців області про можливості лісівників у цьому питанні.
       Миколаївське обласне управління лісового та мисливського господарства повідомляє, що будь-яка організаційна та економічна діяльність як управління, так і державних лісогосподарських підприємств Миколаївської області, що належать до сфери управління Держлісагентства України, має здійснюватися відповідно до вимог законодавства.
Згідно із чинною редакцією статей 1, 4 Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації» державні підприємства не є суб’єктами надання благодійної допомоги. Відповідно можна вільно дискутувати з приводу доцільності такого визначення, проте на цей час вищезазначене положення є категоричною вказівкою законодавця, і будь-яке її порушення є протиправним.
Деревина, отримана держлісгоспами при виконанні заходів оздоровлення та формування насаджень, є державним майном. Держлісгосп від імені держави може розпоряджатися цим майном лише відповідно до вимог Бюджетного кодексу України та Закону України «Про управління об’єктами державної власності», Тимчасової інструкції з електронного обліку продукції лісозаготівель, лісопиляння і деревообробки на підприємствах Державного агентства лісових ресурсів України, де передбачено контроль за оплатою відвантаженої продукції і за заходами з попередження нестач, крадіжок, незаконного постачання продукції. Тобто лісгоспи готові виділяти дрова паливні, іншу деревину для пільгових категорій населення та для учасників  АТО, але лише при наявності оплати за зазначену продукцію.
У разі надання полезахисних смуг відповідно до розпоряджень  райдержадміністрацій (як власників цих смуг) у тимчасове користування сім’ям учасників АТО для проведення заходів догляду за смугами, і при цьому заготівлі дров, лісогосподарські підприємства області можуть безкоштовно організувати роботу з відведення ділянок полезахисних смуг у рубку при    оформленні лісорубних квитків райдержадміністраціями. Заготівлю дров можуть здійснювати члени сімей, родичі учасників АТО, інші особи, залучені органами місцевого самоврядування для заготівлі деревини.

А.Гурко,
перший заступник
начальника управління МОУЛМГ.
Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2018 Mikolaivlis.gov.ua