МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2020-06-03
Парламент ухвалив зміни до законодавства щодо започаткування національної інвентаризації лісів...далі
2020-06-01
Держлісагентство: У лісах проведено 16,2 тис. рейдів з попередження незаконних рубок...далі
2020-05-25
Антикризовою програмою Уряду заплановано створення додатково 2,5 тис. робочих місць у лісовій галузі...далі
2020-05-20
Всі ділянки суцільних зрубів відновлюють молодим лісом, - Голова Держлісагентства Андрій Заблоцький...далі
2020-05-15
Держлісагентство: Обсяг незаконних рубок зменшився на 34%...далі
2020-05-13
У пілотному проекті Держлісагентства «Ліс у смартфоні» з’явилася нова функція – Класи пожежної небезпеки...далі
2020-05-08
Привітання до 9 травня...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
ДОПОМАГАЙТЕ ЛІС САДИТИ, А НЕ ПАЛИТИ!
2014-08-05

Ми всі знаємо, якої великої біди завдає пожежа, що приносить в наш дім горе і розруху. Некерований вогонь за короткий час знищує матеріальні цінності, надбані протягом багатьох років, а в непоодиноких випадках забирає найцінніше – життя людини.
Особливо страшне це явище в лісі, коли в гарячому пеклі гине все прекрасне й живе, на жаль, іноді і люди. Прикладів, коли вирували пожежі в лісах, можна навести безліч. Слава Богу та пильності лісівників, в нашому лісгоспі за останні роки не виникало вогняних катаклізмів, не було великих пожеж, а якщо траплялись загоряння в лісових масивах, то вони оперативно ліквідовувалися. Та краще, щоб і таке не траплялося ніколи. Але… Слід зазначити, що другого серпня у наслідок спалювання сміття біля с. Привільного відбулася низова пожежа. В результаті постраждала 1,5 га акацієвого лісу. Це трагедія для всіх.
Щороку, враховуючи високий ступінь пожежної небезпеки у лісах, працівники Державного підприємства «Баштанське ЛГ» виконують необхідний комплекс профілактичних заходів: у період, коли весняне сонце висушує траву, лісову підстилку, у лісгоспі в стані підвищеної готовності перебувають усі сили й засоби пожежогасіння. Працівники державної лісової охорони ведуть роз’яснювальну роботу серед населення, особливо серед шкільної молоді.
Отож нагадуємо, що в пожежонебезпечний період не дозволяється розкладати вогнища, випалювати суху траву на сільськогосподарських угіддях, курити за межами спеціально відведених для куріння місць та кидати незагашені сірники. При високій пожежній безпеці забороняється заїжджати та заходити до лісів На порушників пожежної безпеки складаються протоколи про порушення вимог лісового законодавства і накладаються штрафи, передбачені ст.77 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
ДП «Баштанське лісове господарство» звертається до громадян із проханням до спаду спеки не відвідувати ліси, бути уважними і свідомими під час відвідування лісів у майбутньому та вкотре нагадує про відповідальність, передбачену за порушення вимог пожежної безпеки в лісах.

Тетяна РОМАНЮК, головний лісничий ДП «Баштанське ЛГ».

 

Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2020 Mikolaivlis.gov.ua