МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2021-04-09
Захищаючи – не нашкодити! ...далі
2021-04-08
На Миколаївщині триває Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»...далі
2021-03-17
«Податки залишаються громадам!»...далі
2021-03-16
Про реформування державних підприємств ...далі
2021-03-05
З 8 Березня!...далі
2021-02-01
Ліс починається з насінини...далі
2020-12-30
Шановні колеги! Друзі лісу!...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
Сезон полювання – під постійним контролем
2010-07-27

       Наближається відкриття сезону полювання в Україні. Традиційну  нараду з цього питання 27 липня провело Миколаївське обласне управління лісового та мисливського господарства. На зустріч із користувачами мисливських угідь області були запрошені представники державного управління охорони навколишнього природного середовища, державної екологічної інспекції, МВС, державні районні мисливствознавці.  
       Відкриваючи нараду, начальник Миколаївського ОУЛМГ П.М.Паламарюк акцентував увагу присутніх на тому, що полювання в угіддях області, як завжди, проходитиме під постійним контролем фахівців  мисливського сектора управління, тож працівники районних контролюючих органів мають на місцях зробити все для неухильного виконання вимог чинного законодавства. Ніхто не дозволить безконтрольно знищувати державний мисливський фонд, підкреслив у своєму виступі Петро Миколайович, і зауважив, що терміни та порядок проведення полювання цього сезону визначені з урахуванням наявної кількості певних видів мисливських тварин на території області, а також згідно з вимогами держави щодо необхідності збереження мисливського фонду. Тож  першочерговою вимогою для отримання дозволу на відкриття полювання є узгодження з МОУЛМГ і держуправлінням охорони навколишнього природного середовища пропускної спроможності мисливських угідь, а також неухильне виконання процедури доведення наказів до відповідних органів і населення.
      Головний спеціаліст сектора мисливського господарства облуправління Г.А.Бойко докладно розповів про особливості проведення полювання в цьому році та проаналізував готовність усіх користувачів області до його початку. Як з’ясувалося,  ряд районних організацій УТМР або не надали інформацію про пропускну спроможність своїх угідь, або ж узагалі відмовляються виконувати вимоги Миколаївського ОУЛМГ. Так, термін подання до управління даних передпромислового обліку  пернатої дичини  скінчився 20 липня, фактично ж цю інформацію спеціалістам управління надали лише 15 із 25 користувачів.  Тож літній сезон полювання, який розпочнеться 14 серпня о 16-й годині, буде дозволено відкрити  лише тим організаціям, які забезпечили чітку виконавську дисципліну.
       На необхідність неухильного дотримання чинного законодавства при складенні протоколів про порушення тих чи інших його норм, а також при видачі наказів  вказав у своєму виступі і юрисконсульт МОУЛМГ Д.С.Дибовський. Наведені приклади з адміністративної практики, боротьби з браконьєрством красномовно продемонстрували, у яких випадках користувачами мисливських угідь не дотримувалися нормативні вимоги. Водночас керівник юридичної служби управління відповів на запитання і дав рекомендації, як правильно оформляти документацію та застосовувати чинні норми до порушників законодавства.

Прес-служба Миколаївського ОУЛМГ.
Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2021 Mikolaivlis.gov.ua