МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2018-06-25
Шановні колеги, ветерани лісової галузі, друзі!...далі
2018-06-25
Головне, щоб лісівники чули суспільство, а суспільство чуло лісівників, - Володимир Бондар на ІІІ Форумі місцевого розвитку ...далі
2018-06-21
Досвід Австрії у веденні лісового господарства дуже важливий для України, - Володимир Бондар...далі
2018-06-15
Екологічний комітет Парламенту підтримав низку лісових законопроектів...далі
2018-06-12
Триває надзвичайний рівень пожежної небезпеки!...далі
Оздоровлення і туризм
2012-07-13
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ ДОМАНІВЩИНИ...далі
2012-07-13
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ БРАТЩИНИ...далі
2012-07-13
ЕКОЛОГІЧНІ СТЕЖКИ ПРИІНГУЛЛЯ...далі
2012-07-02
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ БАШТАНЩИНИ...далі
2012-07-02
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ БЕРЕЗНЕГУВАТЩИНИ...далі
2012-07-02
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ КАЗАНКІВЩИНИ...далі
2012-07-02
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ ВОЗНЕСЕНЩИНИ...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
Заходи з реформування галузі в регіоні
2010-07-15

     На сьогодні лісове господарство є вагомо ресурсним в економіці країни.  Разом з тим в умовах фінансової нестабільності степовим регіонам, які є найменш залісненими, непросто виконувати доведені державою завдання щодо збереження насаджень та створення нових лісових ділянок. Низький відсоток доходів від реалізації лісової продукції та інших видів послуг на лісогосподарських держпідприємствах південних областей країни спонукає їх шукати нові підходи до організації виробничого процесу.
        Ці проблеми й спонукали апарат Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства провести позачергову виробничу нараду за участі керівництва кожного з дев’яти державних лісогосподарських підприємств, а саме: директорів, головних лісничих, головних економістів та лісничих. Разом шукали шляхи виходу на новий рівень господарювання, адже питанням номер один для кожного підприємства - це рівень заробітної плати працівників лісової галузі області. На сьогодні він поки що залишається низьким порівняно із сусідніми регіонами.  Згідно з головним кошторисом Держкомлісгоспу підприємствам, підпорядкованим Миколаївському ОУЛМГ,  на утримання всього штату працівників  не вистачає майже 20 відсотків коштів. Як один із можливих варіантів розв’язання  цього життєво важливого питання начальником облуправління П.М.Паламарюком було запропоновано перевести частину техперсоналу держпідприємств на нову форму виробничих відносин – співпрацювати з ними як із суб’єктами підприємницької діяльності.
Під час обговорення запропонованого варіанту юридична служба управління дала цінні  роз’яснення та рекомендації щодо того, як правильно  підприємцям оформляти документацію, вести облік фізичних осіб та розраховуватися з ними за виконану роботу. В цілому нарада пройшла жваво, а головне – присутні на ній лісівники підтримали ініціативу керівника обласного відомства, адже кожен розумів, що реформування лісової галузі неминуче, тож необхідно вживати невідкладних заходів, щоб зберегти і ліси, і тих, хто їх доглядає та примножує.
Присутній на нараді заступник голови облдержадміністрації В.І.Травянко висловив занепокоєння з приводу того, що скоро закінчаться жнива,тож необхідно не допустити пошкодження лісів від сільськогосподарських випалювань. Представник влади закликав лісівників працювати на випередження, повідомляти апарату облдержадміністрації про факти недотримання вимог пожежної безпеки недостатнім оборюванням стерні і пообіцяв підтримку в боротьбі з тими, хто завдає природі непоправної шкоди, допускаючи загоряння полезахисних насаджень.

Прес-служба Миколаївського ОУЛМГ.
Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2018 Mikolaivlis.gov.ua