МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2021-04-13
Вогонь – небезпека для лісу та всього довкілля...далі
2021-04-12
Озеленюємо планету разом!...далі
2021-04-09
Захищаючи – не нашкодити! ...далі
2021-04-08
На Миколаївщині триває Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»...далі
2021-03-17
«Податки залишаються громадам!»...далі
2021-03-16
Про реформування державних підприємств ...далі
2021-03-05
З 8 Березня!...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
Заходи з реформування галузі в регіоні
2010-07-15

     На сьогодні лісове господарство є вагомо ресурсним в економіці країни.  Разом з тим в умовах фінансової нестабільності степовим регіонам, які є найменш залісненими, непросто виконувати доведені державою завдання щодо збереження насаджень та створення нових лісових ділянок. Низький відсоток доходів від реалізації лісової продукції та інших видів послуг на лісогосподарських держпідприємствах південних областей країни спонукає їх шукати нові підходи до організації виробничого процесу.
        Ці проблеми й спонукали апарат Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства провести позачергову виробничу нараду за участі керівництва кожного з дев’яти державних лісогосподарських підприємств, а саме: директорів, головних лісничих, головних економістів та лісничих. Разом шукали шляхи виходу на новий рівень господарювання, адже питанням номер один для кожного підприємства - це рівень заробітної плати працівників лісової галузі області. На сьогодні він поки що залишається низьким порівняно із сусідніми регіонами.  Згідно з головним кошторисом Держкомлісгоспу підприємствам, підпорядкованим Миколаївському ОУЛМГ,  на утримання всього штату працівників  не вистачає майже 20 відсотків коштів. Як один із можливих варіантів розв’язання  цього життєво важливого питання начальником облуправління П.М.Паламарюком було запропоновано перевести частину техперсоналу держпідприємств на нову форму виробничих відносин – співпрацювати з ними як із суб’єктами підприємницької діяльності.
Під час обговорення запропонованого варіанту юридична служба управління дала цінні  роз’яснення та рекомендації щодо того, як правильно  підприємцям оформляти документацію, вести облік фізичних осіб та розраховуватися з ними за виконану роботу. В цілому нарада пройшла жваво, а головне – присутні на ній лісівники підтримали ініціативу керівника обласного відомства, адже кожен розумів, що реформування лісової галузі неминуче, тож необхідно вживати невідкладних заходів, щоб зберегти і ліси, і тих, хто їх доглядає та примножує.
Присутній на нараді заступник голови облдержадміністрації В.І.Травянко висловив занепокоєння з приводу того, що скоро закінчаться жнива,тож необхідно не допустити пошкодження лісів від сільськогосподарських випалювань. Представник влади закликав лісівників працювати на випередження, повідомляти апарату облдержадміністрації про факти недотримання вимог пожежної безпеки недостатнім оборюванням стерні і пообіцяв підтримку в боротьбі з тими, хто завдає природі непоправної шкоди, допускаючи загоряння полезахисних насаджень.

Прес-служба Миколаївського ОУЛМГ.
Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2021 Mikolaivlis.gov.ua