МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2021-04-17
Працівники лісогосподарських держпідприємств готуються до пожежонебезпечного періоду...далі
2021-04-13
Вогонь – небезпека для лісу та всього довкілля...далі
2021-04-12
Озеленюємо планету разом!...далі
2021-04-09
Захищаючи – не нашкодити! ...далі
2021-04-08
На Миколаївщині триває Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»...далі
2021-03-17
«Податки залишаються громадам!»...далі
2021-03-16
Про реформування державних підприємств ...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
Мостівські лісівники долучилися до акції «За чисте довкілля»
2014-04-18

На Миколаївщині тривають заходи в рамках щорічної акції з благоустрою «За чисте довкілля». Долучилися до акції й працівники Мостівського лісництва, які разом із представниками місцевої влади, вчителями, школярами та іншими небайдужими громадянами очистили лісові масиві від сміття, провели ряд заходів з озеленення населених пунктів.
Зокрема, біля садиби лісництва, будівлі Сільської Ради, школи, дитсадка, медичногго закладу посадили кілька сотень дерев - горіхи та сосну кримську. За словами Мостівського сільського голови Світлани Пастушенко, нині, коли ми прагнемо досягти такого необхідного всеукраїнського національного порозуміння і примирення, саме такі заходи є вкрай необхідними. Адже всіх нас об’єднує спільна мета - відповідальне ставлення до довкілля. Той факт, що ініціативу лісівників підтримало чимало односельців, свідчить про насправді очевидне відродження української громади через спільні дії. Усі ці люди, які прийшли на суботник, вірять у власну спроможність реально змінити навколишнє середовище на краще.
Керівник Мостівського шкільного лісництва Олена Коніщева наголосила: «Дуже важливо, що перед тим, як садити дерева, лісівники проводять для дітей інструктаж. Бо в нашому степовому краю, за нинішніх складних погодніх умов, саджанці погано приживаються. Тож, дослухаючись до порад людей, які мають досвід лісосадіння, кожен учасник акції відтепер знатиме як правильно садити дерева і, сподіватимемось, поділиться цим досвідом з друзями». А ще лісівники започаткували нову традицію: кожен, хто цієї весни завітає на екскурсію до Музею лісництва, має посадити на території садиби лісництва дерево. Одними з перших, хто погодився підтримати ідею лісівників були помічник Народного депутата України І. М. Сабія Іван Ярославович Гринда і голова Миколаївського молодіжного крила «Євромайдану» Андрій Скороход, які, завітавши до Мостового, посадили біля лісництва черемху. Заходи в рамках Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» проводитимемо й надалі.

Лідія БАКОЦЬКА, лісничий Мостівського лісництва ДП «Веселинівське ЛГ».
Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2021 Mikolaivlis.gov.ua