МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2021-04-09
Захищаючи – не нашкодити! ...далі
2021-04-08
На Миколаївщині триває Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»...далі
2021-03-17
«Податки залишаються громадам!»...далі
2021-03-16
Про реформування державних підприємств ...далі
2021-03-05
З 8 Березня!...далі
2021-02-01
Ліс починається з насінини...далі
2020-12-30
Шановні колеги! Друзі лісу!...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
Метр цифр та аудиту
2014-03-07

Працює в Миколаївському обласному управлінні лісового та мисливського господарства Лариса Степанівна СЕРГАТОВА. Скромна, завжди привітна жінка ось уже більше 40 років стоїть на сторожі дебіту з кредитом.
Народилася Лариса у Миколаєві. Як і всі підростала у звичайному миколаївському дворику, вчилася у звичайній середній школі, а от по її закінченні вирішила вступити до Чугуєво-Бабчанського лісового технікуму. Не дивлячись на те, що у славному місті корабелів у той час всі намагалися пов’язати своє життя з суднобудівною галуззю Лариса Степанівна твердо вирішила стати спеціалістом з лісового напрямку. Рідні та близькі довідавшись про це дивувалися звідки таке рішення, переживали чи не буде помилковим цей вибір. Проте вона твердо вирішила і стала спеціалістом з бухгалтерського обліку в лісовому господарстві з успіхом закінчивши технікум.
На початку 70-х років розпочала свою трудову діяльність в Миколаївському обласному управлінні лісового господарства та лісозаготівель. Згодом управління декілька раз перейменовувалося та від того не змінювався його зміст, як і не змінювалося бажання жінки працювати на благо галузі. Першими наставниками, яких і досі пригадує з теплотою у серці були головні бухгалтери управління Микола Пилипович Шаровкін та Миколаївського лісгоспу Віра Никифорівна Дудленко. Саме вони знайомили молоду дівчину з магією цифр. Слід зазначити, що молодий спеціаліст виявилися вдячною ученицею. І досі Лариса Степанівна продовжує вчитися, бо правила та форми звітності у сфері бухгалтерського обліку та аудиту часто змінюються, а тому потрібно постійно бути в курсі інновацій.
На її очах зростали молоді ліси Миколаївщини. До невпізнанності змінився ландшафт області завдяки невтомній праці лісівників, в числі яких була і Лариса Степанівна. Дуже уважна, може дати слушну пораду з багатьох питань. Саме за цю безвідмовність та готовність прийти кожному на допомогу, поважають і люблять Ларису Степанівну у колективі. Крім того, у жінці дуже м’який характер, вона комунікабельна та доброзичлива.
Відмітили роботу спеціаліста і на Всеукраїнському рівні, вона нагороджена подякою та іменним годинником голови Державного агентства лісових ресурсів України.
Зичимо Ларисі Степанівні завжди залишатися такою ж гарною, життєрадісною та ще багато років залишатися вмілим бухгалтером управління.

Прес-служба Миколаївського ОУЛМГ.
Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2021 Mikolaivlis.gov.ua