МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2018-04-24
Збережімо наші ліси від пожеж!...далі
2018-04-17
Увага!...далі
2018-04-13
У Парламенті зареєстровано законопроекти, які закладають основи для реформування лісової галузі, - Володимир Бондар...далі
2018-04-09
Колегія...далі
2018-04-05
Законопроект №8125 унеможливлює передачу лісів у концесію...далі
Оздоровлення і туризм
2012-07-13
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ ДОМАНІВЩИНИ...далі
2012-07-13
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ БРАТЩИНИ...далі
2012-07-13
ЕКОЛОГІЧНІ СТЕЖКИ ПРИІНГУЛЛЯ...далі
2012-07-02
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ БАШТАНЩИНИ...далі
2012-07-02
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ БЕРЕЗНЕГУВАТЩИНИ...далі
2012-07-02
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ КАЗАНКІВЩИНИ...далі
2012-07-02
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ ВОЗНЕСЕНЩИНИ...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
Берегиня Андріївського лісництва
2014-03-07

В Державному підприємстві «Миколаївське лісове господарство» особливу та значну роль відіграє Андріївське лісництво, в якому працює династія Швеців. В цій родині поряд з чоловіками, протягом десятиліть, працюють і жінки, про одну з яких моя розповідь.
Валентина Іванівна Швець народилася в с. Катеринівка на Веселинівщині, де і зустріла свого судженого та незабаром стала дружиною Павла Микитовича Швеця, який багато років керував лісництвом.
В листопаді 1977 року переїхала до с. Варварівка Миколаївського району за місцем роботи чоловіка (Варварівське лісництво) де працювала бібліотекарем.
1983 року Варварівське лісництво було перейменовано в Андріївське, а контору перенесено до с. Андріївка Миколаївського району і Валентині Іванівні прийшлося залишити свою цікаву, гарну й улюблену роботу та переїхати до с. Андріївка. Адже, як говорять люди, куди голка, туди і нитка. А Валентина була тою ниткою, яка зв’язувала в міцний вузол сімейні відносини і поєднувала роботу в лісництві з домашньою.
То були важкі часи, треба було доглянути маленьку донечку - первістку Тетянку, а за тим і другу - Маринку (вони теж багато років трудяться в лісництві) встигнути на роботу в лісництво, обійти господарство, бо без живності у дворі можна лише жевріти, а не жити. Та Валентина Іванівна справлялася, адже поряд був любий чоловік, вірне й надійне плече, до якого так добре притулитися, який завжди зігріє і підтримає.
А хто не знає роботу лісокультурниці? Крім механізованого, садили ліс і ручним способом в дощ, сніг, в холод і вітер, будь-яку погоду йшли до матінки-землі, кланялись їй, висаджували в грунт, покритий льодяною водою такі ніжні і зворушливі паростки, які з роками перетворилися на лісове урочище «Андріївське», а сьогодні радують своїми вершинами могутні сосни. Валентина Іванівна пройшла і цей шлях у своєму житті. Поряд з іншими жіночками збирала та обробляла лісове насіння, садила та проводила догляди за лісовими культурами.
Ось вже понад 30 років Валентина Іванівна трудиться в Андріївськім лісництві, яке стало для неї рідним, адже тут вона не тільки працює, а й живе.
Працівники та адміністрація підприємства щиро вітають Валентину Іванівну в переддень 8-го Березня з весняним жіночим святом, бажають їй і донькам міцного здоров’я, затишку і домашнього тепла, любові й пошани рідних, довгих років щасливого життя. Слід зазначити, що цьогоріч наша героїня святкуватиме своє 60-річчя. Бажаємо їй зустріти цей славний ювілей у колі рідних і близьких.
Закінчити свою розповідь хочу вітанням всіх жіночок лісгоспу зі святом весни - Міжнародним жіночим днем 8 Березня такими словами:
Женщины добрые, женщины милые,
Я не желаю судьбы вам иной,
Будьте здоровые, будьте счастливые,
Будьте веселые, будьте красивые,
Будьте любимые все, до одной!
А що ще потрібно нашій жінці?
Інспектор з кадрів ДП «Миколаївське ЛГ»

Катерина ТЯГУНОВА, інспектор з кадрів ДП «Миколаївське ЛГ».
Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2018 Mikolaivlis.gov.ua