МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2021-04-17
Працівники лісогосподарських держпідприємств готуються до пожежонебезпечного періоду...далі
2021-04-13
Вогонь – небезпека для лісу та всього довкілля...далі
2021-04-12
Озеленюємо планету разом!...далі
2021-04-09
Захищаючи – не нашкодити! ...далі
2021-04-08
На Миколаївщині триває Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»...далі
2021-03-17
«Податки залишаються громадам!»...далі
2021-03-16
Про реформування державних підприємств ...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
Лісова пісня родини Чикачових
2014-02-14

Є багато прихильників і супротивників свята 14 лютого - Дня закоханих. Дехто закидає, що воно якесь не наше, не українське, інші, злобливо, - лишень привід для підприємців обчистити гаманці закоханих. Та на мою думку, - це зайвий привід пригадати про первинне почуття, без якого нема життя, написати про людей, які кохають один одного, просто і щиро. Чим, з вашого дозволу і займуся. Мова піде про подружню пару, яку глибоко поважаю і захоплююся. Захоплююся тим, як спільно і дружно вони йдуть по життю. Звісно мова піде про лісівників. Молодих і завзятих, працелюбних і сповнених планами на майбутнє.
Олександр та Антоніна Чикачови зустрілися під час навчання у Харківському національному аграрному університеті ім. В. В. Докучаєва. Обидва обрали майбутню професію не просто так, а за велінням душі, тому і пари не просто просиджували, а вчилися наполегливо та сумлінно. Ці старання зросли рясним сходами та про це згодом… Звісно, як і всі студенти намагалися вільну хвилинку приділяти один одному. В ті роки мріяли про те, як закінчать навчання, створять сім’ю, розпочнуть працювати, про прості з першого погляду речі, і водночас вічні. Мені здається, що молодість, це саме та пора, коли потрібно мріяти і вірити в їх здійснення.
Після закінчення навчання приїхали на батьківщину Антоніни, до міста Вознесенська. Попереду було ціле життя, а поряд людина, яка вже стала рідною. Колись, ще будучи ученицею Антоніна була членом шкільного лісництва «Дубок», в рамках навчання часто відвідувала ДП «Вознесенське ЛГ». Тому де працювати питання не ставало. Звісно у державному підприємстві «Вознесенське лісове господарство». Отримавши добро від начальника Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства прибули на своє перше робоче місце. Знову ж таки разом, підтримуючи і розділяючи хвилювання один одного.
Далі піде мова про кохання, але вже інше, кохання до лісу. Бо тільки щиро люблячі ліс, лісових мешканців можна працювати на півдні України у лісовій галузі. Неймовірна спека влітку, льодові дощі, лідолом взимку, ось лише деякі причини загибелі лісу, молодих насаджень. Як запобігти цьому. Лісівники півдня щодня вступають у нерівний бій з погодними умовами, в їх ряди сміливо і без вагань вступили наші молоді герої.
Використовуючи знання набуті у виші, здобуваючи власний досвід на виробництві, вони день за днем з «зелених» новачків перетворювалися на справжніх спеціалістів. Працюючи на одному підприємстві інколи не бачились цілими днями, а ввечері за сімейною вечерею, тільки й розмов що про ліс. Наперебій ділилися молоді про свої успіхи на роботі, жалілися на невдачі.
Незабаром у подружжя народилася донечка. Антоніна пішла у декретну відпустку по догляду за маленькою, а Олександра Чикачова призначили директором лісгоспу.
З того часу промайнуло не так багато часу, а Антоніна вже знову у рядах працівників лісгоспу. Очолює дуже важку ділянку роботи, працює головним лісничим лісгоспу. Роботи додалося обом. Як ця молода пара справляється з усім відомо лише їм. Та мені здається, що їх успіх у любові, один до одного, своєї роботи, лісу, Батьківщини, людей. Нехай буду банальною, але все це стало можливим завдяки тому, що колись вони почули одну й ту саму пісню, пісню кохання, можливо це була лісова пісня?...
Зичу цій молодій родині щастя і здоров’я, не зупинятися на досягнутому, завжди лишатися не байдужими до лісу і кохати один одного. Нехай небеса обороняють їх та допомагають збутися найзаповітнішим мріям.

Прес-служба Миколаївського ОУЛМГ.
Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2021 Mikolaivlis.gov.ua