МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2021-04-09
Захищаючи – не нашкодити! ...далі
2021-04-08
На Миколаївщині триває Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»...далі
2021-03-17
«Податки залишаються громадам!»...далі
2021-03-16
Про реформування державних підприємств ...далі
2021-03-05
З 8 Березня!...далі
2021-02-01
Ліс починається з насінини...далі
2020-12-30
Шановні колеги! Друзі лісу!...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
Життя, присвячене лісу
2014-01-29

29 січня 2014 року святкує свій 60-річний ювілей Михайло Миколайович ГАЙДАШ, один із найдосвідченіших працівників Новобузького лісництва.
Він не лише гарна людина, найкращий батько та дідусь, а ще й людина, яка все своє трудове життя цілком і без залишку віддала лісовому господарству. Свій славний ювілей Михайло Миколайович зустрічає на посаді помічника лісничого, 36 років трудового стажу присвячено лісу, з них 31 - Новобузькому лісництву.
З дитинства бачив малий Михайло трудове завзяття людей, які відбудовували зруйноване війною лісове господарство, орали землю коровами та биками, засівали її, висаджували нові ліси, твердо вірячи у краще майбутнє. Вже тоді з братами він намагався хоч чимось допомогти своїм батькам, підставити своє плече. Тоді на все життя зрозумів, що ліс - це велике багатство, він і нагодує, і зігріє, і душу заспокоїть своєю неперевершеною красою влітку і у пору золотої осені. Мабуть, саме це і зіграло вирішальну роль при виборі професії.
Трудову діяльність він розпочав після військової служби у 1975 році лісником Привільненської лісомеліоративної дільниці, а у 1979 році закінчив Великоанадольський технікум, де отримав лісову освіту. Помітивши наполегливість та енергійність молодого спеціаліста, тодішнє керівництво запросило Михайла Миколайовича на посаду помічника лісничого, а тоді і лісничого. Відтоді Новобузьке лісництво стало для нього рідним.
Помічник лісничого - важлива і відповідальна посада в лісовій справі. Це саме та людина, яка здійснює технологічне керівництво виробничої діяльності лісництва, керує роботами на вирощуванні лісових культур, лісового садивного матеріалу, рубок пов’язаних з веденням лісового господарства, захисту лісів від шкідників та хвороб. На його плечі покладено велику відповідальність за стан, збереження та охорону лісу від пожеж та лісопорушень. В лісництві немає жодного куточка лісу, про який би не знав, в якому би не побував та про стан якого би постійно не турбувався Михайло Миколайович.
Трудовий шлях ювіляра відмічений багатьма нагородами, в тому числі: почесним званням помічника лісничого ІІ класу; нагрудним знаком за 10 років бездоганної служби в лісовій охороні; нагрудним знаком за 20 років бездоганної служби в лісовій охороні; багаточисленними грамотами та подяками.
Сьогодні Михайло Миколайович повен енергії, всі свої сили і творчий потенціал присвячує службі улюбленій справі. Активно бере участь в заходах з благоустрою земель державного лісового фонду Новобузького лісництва.
Шановний Михайле Миколайовичу!
Адміністрація ДП «Баштанське лісове господарство» щиро вітає Вас із ювілеєм! Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на життєвому шляху. Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищають від негараздів, а в майбутньому чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років. Ми бажаємо Вам, довголіття, здійснення всіх задумів, творчої наснаги, невичерпної енергії, терпіння, оптимізму. Нехай на життєвому шляху зустрічаються лише вірні друзі та колеги. Радійте життю і насолоджуйтесь кожним його днем. Людської Вам шани та поваги. Живіть довго, в щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!

 

З повагою, адміністрація ДП «Баштанське ЛГ».
Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2021 Mikolaivlis.gov.ua