МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2021-04-09
Захищаючи – не нашкодити! ...далі
2021-04-08
На Миколаївщині триває Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»...далі
2021-03-17
«Податки залишаються громадам!»...далі
2021-03-16
Про реформування державних підприємств ...далі
2021-03-05
З 8 Березня!...далі
2021-02-01
Ліс починається з насінини...далі
2020-12-30
Шановні колеги! Друзі лісу!...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
Миколаївські лісівники підвели підсумки «Новорічної ялинкової кампанії»
2014-01-14

Добігають кінця новорічні свята, напередодні яких довелося чимало потрудитися лісівникам Миколаївщини. Традиційний передноворічний період працювали у посиленому режимі. Лісогосподарські підприємства Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства з метою задоволення потреб населення і зменшення небезпеки пошкодження лісів самовільними рубками напередодні 2014 року реалізували близько 29 тис. 328 шт. новорічних дерев.
Лісівники державних підприємств «Очаківське ЛМГ» (7 тис. 998 шт.), «Вознесенське ЛГ» (4 тис. 552 шт.), «Володимирівське ЛГ» (4 тис. 428 шт.) показали найкращі результати з реалізації новорічних ялинок. Середня відпускна ціна по області становила 51 грн, 12 коп. Найдешевшим головний атрибут нового року був у ДП «Врадіївське ЛГ», де вартість склала 40,7 грн. Минулого року середня ціна в області становила 48 гривень. Таким чином Миколаївське обласне управління лісового та мисливського господарства виконало свої зобов’язані дані начальником управління П. М. Паламарюком на початку новорічної кампанії і не збільшувало суттєво ціну на новорічні дерева у порівнянні з минулим роком.
Слід зазначити, що лісівники Миколаївщини, за попередніми даними виявилися одними з кращих в Україні у проведенні новорічної ялинкової кампанії.
Кошти зароблені від продажу новорічних дерев будуть використані на ведення лісового господарства, охорони і створення нових плантацій новорічних дерев, на проведення патрулювання рейдовими автомобілями лісових насаджень під час їх охорони, на ведення ремонту пожежних автомобілів та підготовки їх до пожежонебезпечного періоду тощо.
Придбати сосни можна було в усіх лісгоспах області. Лісівниками Миколаївщини було обладнано близько чотирьох десятків торговельних майданчиків, створені пункти продажу новорічних дерев і по місту Миколаєву. Інформація про розміщення торгівельних майданчиків та ціни на дерева була заздалегідь розміщена на офіційному веб-сайті управління.
Як і торік, новорічні красуні реалізовували з захисними бирками електронного обліку, які унеможливлюють обіг дерев, отриманих незаконним браконьєрським шляхом. Бирка зі штрих-кодом містила інформацію про походження дерева – область заготівлі, назву лісозаготівельника та його підпорядкування. Завдяки цьому кожен покупець мав змогу особисто перевірити, де дерево виросло, ввівши штрих-код на сайті yalіnka.info, надіславши смс або ж зателефонувавши на цілодобові «гарячі лінії».
Крім того, у передноворічний період 2014 року працівники лісогосподарських підприємств посилили заходи з охорони хвойних молодняків. З метою виявлення лісопорушників на території лісового фонду області працювали 37 постійно діючих рейдових бригад у кількості 102 чоловіки. До складу бригад входили працівники правоохоронних та природоохоронних органів, депутати сільських, селищних рад, представники громадськості. Крім того, діяли чергові пости та було організовано чергування працівників лісової охорони на основних шляхах виїзду із лісових масивів. Нажаль й цьогоріч рейдові бригади не залишилися без роботи. Не дивлячись на усі заборони і попередження у ЗМІ деякі громадяни все ж вирішили переступити закон. Так, в ході патрулювання було затримано 8 порушників, які самовільно зрубали 26 хвойних дерев і, яких було притягнуто до адміністративної відповідальності, на них накладено адмінштрафи на суму 765 грн., 510 грн. з них вже відшкодовано. Щодо, браконьєрів, які зрубали ще 16 дерев матеріали направлені в РОВД для встановлення винуватців. Нанесена шкода лісу оцінюється у 8 тис. 133 грн.
Слід зазначити, що частину новорічних дерев лісогосподарськими підприємствами було, як соціальну допомогу, безкоштовно надано закладам освіти, дитбудинкам, лікарням, малозабезпеченим громадянам усієї області.

Прес-служба Миколаївського ОУЛМГ.
Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2021 Mikolaivlis.gov.ua