МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2021-04-12
Озеленюємо планету разом!...далі
2021-04-09
Захищаючи – не нашкодити! ...далі
2021-04-08
На Миколаївщині триває Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»...далі
2021-03-17
«Податки залишаються громадам!»...далі
2021-03-16
Про реформування державних підприємств ...далі
2021-03-05
З 8 Березня!...далі
2021-02-01
Ліс починається з насінини...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
305 кілограмів жолудів зібрали учні шкільного лісництва
2013-12-18

Зелені насадження - це легені нашої планети. І це цілком справедливо, бо без них - лісів, життя на планеті зупиниться і щезне. Щоб запобігти цій катастрофі, свою часточку в підтриманні екологічного балансу Кінбурнське лісництво ДП «Очаківське ЛМГ» кожного року проводить заготівлю лісового насіння для майбутніх лісів на територіях Кінбунської коси. В цій, зовсім нелегкій справі, завжди приходить на допомогу «Шкільне лісництво».
Так сталося і цього разу. Щоб провести заготівлю жолудя, учні Василівської ЗОШ І-ІІІ ступенів знову не залишались осторонь.
23-жовтня, на чолі з керівником шкільного лісництва Івановим О. Г. та Передрій М. В., учні 7, 9 класів відправились до дубового гаю (квартал 51), що є на Кінбурні реліктовим лісом.
Дітей радо зустріли працівники Кінбурнського лісництва: помічник лісничого – С. В. Соляр, майстри лісу – Т. Л. Василенко, Т. В. Семенюк. Вони провели вступну бесіду з організації заготівлі жолудя і робота «закипіла». Кожен юний учасник цього дійства розумів важливість поставленого перед ним завданням, тому віднеслися до нього з відповідальністю. А дуби, що височіли навкруги, тільки додавали сили. Як відомо, дух суперництва завжди надихає на перемоги, тому кожен хотів назбирати жолудя якнайбільше.
Підсумки підвели після декількох годин плідної праці. За результатами зважування оголосили переможців: 3-є місце, з результатом 32 кг 600 г, отримала Вікторія Вакуленко (учениця 9-го класу). 2-е місце з різницею всього у 200 г виборола Карина Пасось (учениця 9-го класу), її результат 32 кг 800 г. Призове 1-е місце отримала учениця 7-го класу Діана Лахтіонова, вона зібрала аж 43 кг.
За старанність трійка переможців отримала винагороду - по літровому пакунку смачного та корисного фруктового соку, щоб відновити запас витрачених сил. Всі інші учасники теж не залишились без нашої уваги. Юні лісівники були нагороджені теж смачним соком, хоча і меншого об’єму. Після смачного обіду на свіжому повітрі серед розлогих дубів, учнів, в якості подяки, повезли в звіринець, що розташований на території Кінбурнського лісництва, де вони мали змогу власноруч погодувати, хоч і не дикого, проте справжнього вовка Вовчика. Не залишився без уваги й верблюд на прізвисько Барон, який поласував смачненьким з рук школярів. Наступними, хто зустрівся на шляху дітей, стали кабани, які отримали в подарунок чимало жолудів. Соковитою травичкою нагодували й муфлонів, а всі бажаючі проїхатись на кобилі на ім’я Бастіліка, в подяку їй дали цукор.
Після від’їзду дітей, працівники лісгоспу були вражені загальним результатом зібраного членами шкільного лісництва насіння. Вони були неймовірними - 305 кг. Саме з цього зібраного жолудя , в майбутньому, може вирости і дубовий ліс чи гайок.
Ми вдячні кожному з учнів, які відгукнулись на наше прохання і приєднались до нас.
Не забувайте, що ліс, особливо дубовий, забуяє лише з насіння, яке обережно зібрали й доглянули, а потім зростили турботливими руками.

Світлана СОЛЯР, помічник лісничого Кінбурнського лісництва ДП «Очаківське ЛМГ».
Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2021 Mikolaivlis.gov.ua