МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2021-04-12
Озеленюємо планету разом!...далі
2021-04-09
Захищаючи – не нашкодити! ...далі
2021-04-08
На Миколаївщині триває Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»...далі
2021-03-17
«Податки залишаються громадам!»...далі
2021-03-16
Про реформування державних підприємств ...далі
2021-03-05
З 8 Березня!...далі
2021-02-01
Ліс починається з насінини...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
Дві жіночі долі
2013-12-18

Жінка оспівана поетами протягом усього періоду людства, численні портрети намальовані видатними художниками - її портрети, заради неї усі подвиги. Яка вона насправді проста жінка, трудівниця?… Можливо наступні розповіді дадуть відповідь на це запитання.
З жовтня 1978 р. працює бухгалтером в Новоодеському лісництві ДП «Миколаївське ЛГ» Діна Володимирівна Рибак (на фото ). Ось вже 35 років поспіль вона сумлінно виконує свою роботу, незважаючи на життєві перешкоди, бо життя принесло їй важке випробовування: передчасно пішов із життя коханий чоловік, залишивши на згадку про себе двох діточок. Та не зломилася ця жіночка. Вдень - на роботі, а вночі - вся хатня робота та багато чого іншого, що необхідно зробити жінці і матері в сім’ї без чоловічого плеча.
Непомітно промайнули роки, але хоч нелегко було жити одній, виховувати та ростити синів, будувати хату, ті часи промайнули як один день. Піднялися сини, ось уже і онуками порадували. А лісництво стало рідною домівкою, де вона відчуває свою потрібність і повагу колег. Завжди з посмішкою, з оптимістичним настроєм, Діна Володимирівна йде до лісництва щоб знов і знов виконувати свою роботу. Здавалося б - сухі цифри, що може бути цікавим? Та вона за цифрами бачить людську працю: тракториста, який проводить догляди за мінералізованими смугами, лісоруба, що виконує різні за планом рубки, лісокультурниць на розсаднику в пекельну погоду, працівників пожежної служби під час гасіння лісових пожеж у пожежно-небезпечний період. За цифрами головне - люди.
Олександра Дмитрівна Трофимова. Леся, як її називають рідні та близькі друзі. Народилася і виросла на Львівщині, де сині гори Карпат співають пісні колискові, хитають вітами, шепочуть про свої лісові таємниці. Закінчила школу, пішла на навчання до Львівського лісотехнічного інституту. За направленням після закінчення студентського життя потрапила до Миколаївського лісгоспу, де стала працювати і працює по сьогодні бухгалтером в Андріївському лісництві ДП «Миколаївське ЛГ». Після лісистої Львівщини степи півдня дивували її, спочатку сумувала за рідним краєм, але згодом полюбила і назавжди зв’язала своє життя з Андріївським лісництвом. Тепер тут її домівка, тут виросли її син і донька, тут близькі і рідні їй люди.
Влітку цього року виповнилося 30 років її трудового стажу на підприємстві. Майнули молоді роки та Олександра Дмитрівна продовжує працювати і брати активну участь у житті лісництва. Працьовитість, сумлінність, любов до вибраної професії, її готовність повсякчас прийти на допомогу - риси притаманні Олександрі Дмитрівні, нашій Лесі.
Дві долі… Такі різні і такі схожі. Різні, бо у кожної доля склалася по своєму, схожі, бо роблять одну справу - віддають себе улюбленій справі. Можливо про цих жінок ніколи не складуть поему і їх праця непомітна з першого погляду та, насправді, саме вони є взірцем для кожної жінки, матері, людини.
В переддень Новорічних свят працівники Державного підприємства «Миколаївське лісове господарство» з любов’ю і пошаною шлють цим жіночкам-трудівницям побажання міцного здоров’я, натхнення, віри в майбутнє. Нехай дорога, по якій вони йдуть, буде легкою і світлою.
Щастя Вам, шановні Діно Володимирівно та Олександро Дмитрівно!

Катерина Тягунова, інспектор з кадрів ДП «Миколаївське ЛГ».
Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2021 Mikolaivlis.gov.ua