МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2021-04-17
Працівники лісогосподарських держпідприємств готуються до пожежонебезпечного періоду...далі
2021-04-13
Вогонь – небезпека для лісу та всього довкілля...далі
2021-04-12
Озеленюємо планету разом!...далі
2021-04-09
Захищаючи – не нашкодити! ...далі
2021-04-08
На Миколаївщині триває Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»...далі
2021-03-17
«Податки залишаються громадам!»...далі
2021-03-16
Про реформування державних підприємств ...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
З любов’ю до лісу
2013-12-18

Людина та природа - поняття взаємоповязані та взаємозалежні, адже людство існуватиме доти, доки існуватиме природне середовище. Створюючи загрозу природі, люди загрожують собі. Сьогодні багато і всі говорять про збереження природи, лісу. Приємно, що розвитку і роботі учнівських лісництв надають все більше уваги і підтримки на державному рівні. Адже, як сказав письменник Леонов, створювати творців та захисників лісу більше важливо, ніж вирощувати саме ліс.
А юні лісівники за покликом серця роблять обидві справи. Юні друзі природи проводять велику роботу по захисту лісових насаджень та їхніх мешканців, приділяють велику увагу екологічній культурі. Своїми конкретними справами роблять світ здоровішим, чистішим, дбаючи про день сьогоднішній і про дорогоцінну живу спадщину для майбутніх поколінь.
Ось уже 7 років поспіль проходять Всеукраїнські зльоти команд учнівських лісництв.
І в цьому, 2013 році, VІІ Всеукраїнський зліт учнівських лісництв пройшов на щедрій землі Київщини.
Київська область - особливий регіон, який має унікальну історико-культурну спадщину, вирізняється неповторною природною красою, самобутніми традиціями, величною красою архітектурних споруд, своєю гостинністю.
Команду від Миколаївської області представляли найактивніші члени учнівського лісництва «Дубок», яке уже 13 років працює на базі ДП «Вознесенське лісове господарство», у складі Ірини Боднарук, Владислава Жучинського, Олександра Резніченка і керівника лісництва А. В. Буковської.
Привітно зустріла Київщина юних лісівників. Затамувавши подих слухали виступи гостей і побачили чудовий концерт на урочистому відкритті зльоту. А потім всі делегації старанно готували виставку-презентацію своїх досягнень.
Не дивлячись на те, що наші юні лісівники були наймолодшими (учні 7 класу), вони гарно, чітко і відповідально презентували свою роботу, супроводивши виступ художньою самодіяльністю. Стали в нагоді дітям знання, отримані на заняттях лісництва, коли вони брали участь у екологічному квесті, а розважальна еко-вечірка об’єднала дітей із 25 областей України в одну велику дружну сім’ю.
Надзвичайно цікавою була презентація кафедри садово-паркового господарства агрономічного факультету Білоцерківського національного аграрного університету. Поважні вчені з цікавістю і подивом слухали захист науково-дослідницьких робіт і досить високо їх оцінили. Резніченко Олександр захищав роботу, яку виконував під керівництвом головного лісничого ДП «Вознесенське ЛГ» А. В. Чикачової, «Природне поновлення лісів Миколаївщини, їх аналіз та перспективи» і посів почесне 3 місце.
А потім всі зачаровано слухали концерт органної музики в костьолі м. Біла Церква, відвідали історико-краєзнавчий музей. А у Фастівському районі гостей зльоту ознайомили з роботою Дорочинського лісництва та показали наймальовничіші куточки природи.
З захопленням юні лісівники ознайомились з кафедрою садово-паркового господарства та ландшафтної архітектури, теплицями ботанічного саду, розкішним парком та Музеєм лісу НУБІП України. А потім всі відвідали ботанічний сад ім. М. М. Гришка, який вразив кожного своєю красою та багатством. А ще незабутньою для всіх була прогулянка по Хрещатому парку та екскурсія в Музей води.
Урочисте закриття зльоту подарувало всім незабутні враження: привітні, щирі і палкі слова вітання від почесних гостей, працівників лісового господарства, теплі і добрі побажання учасникам зльоту, чудовий концерт і нагородження кращих.
Команда юних лісівників Миколаївщини здобула ІІІ почесне місце у виставці-презентації досягнень учнівських лісництв та ІІІ місце у VІІ Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.
Від’їжджаючи з Київщини сльози бриніли на очах маленьких лісівників Миколаївщини, був смуток в душі, а в серці кожного - ще палкіше розгоралась любов до Землі, до Лісу, до Природи. І кожен з повною відповідальністю розумів, що ліс - загальнолюдське добро і спадщина, яке слід берегти і примножувати.

Алла БУКОВСЬКА, керівник учнівського лісництва «Дубок».
Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2021 Mikolaivlis.gov.ua