МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2021-04-17
Працівники лісогосподарських держпідприємств готуються до пожежонебезпечного періоду...далі
2021-04-13
Вогонь – небезпека для лісу та всього довкілля...далі
2021-04-12
Озеленюємо планету разом!...далі
2021-04-09
Захищаючи – не нашкодити! ...далі
2021-04-08
На Миколаївщині триває Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»...далі
2021-03-17
«Податки залишаються громадам!»...далі
2021-03-16
Про реформування державних підприємств ...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
Лісівники побували в гостях у Веснянських школярів
2013-12-13

Ця ялинка виросла у лісі завдяки тому, що лісівники посадили колись маленьке зернятко у землю і доглядали його протягом декількох років, - такими словами розпочалася бесіда з учнями начальних класів Веснянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, яка була проведена у рамках «Європейського тижня лісу», проголошеного Європейською Економічною Комісією ООН (ЄЕК ООН) та ФАО.
В ході бесіди перший заступник начальника Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Андрійович Гурко, розповів учням про те, як народжуються ліси на півдні України, зокрема у Миколаївській області, про їх користь та людей, які вирощують ліси. Слід додати, що навколо села Весняне, де розташована школа, немає жодного лісу, тому веснянським учням було напрочуд цікаво слухати про лісових мешканців, дерева, кущі тощо. Як зимує ведмідь, чим харчуються взимку птахи і звірі у лісі і коли лісівники наступного разу прийдуть до школярів - ось лише деякі з питань, які цікавили юних любителів природи. Анатолій Андрійович залюбки відповідав на дитячі запитання.
Також в ході бесіди найменші учасники заходу - першачки, розмальовували офіційну емблему «Європейського тижня лісу». Кожен юний художник побачив її по-своєму. Кращі роботи було виставлено у фойє Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства, а також передано працівниками управління студентам екологічного факультету Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова під час іншого заходу, який проходив на базі Краєзнавчого музею м. Миколаєва. Студенти були приємно вражені таким подарункам, пригадали себе маленькими і ще раз переконалися, що обрана ними майбутня професія - вірна.
Напередодні Новорічних та різдвяних свят Анатолій Андрійович подарував учням маленьку пухнасту ялинку, яка прикрашатиме школу і радуватиме око усіх школярів та гостей школи, а для проведення Новорічних ранків пообіцяв подарувати величезну красуню ялинку. Також солодощі у формі медведика, які нібито передали лісові звірі для малят, гарно смакували після проведення бесіди.

Прес-служба Миколаївського ОУЛМГ.
Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2021 Mikolaivlis.gov.ua