МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2021-04-09
Захищаючи – не нашкодити! ...далі
2021-04-08
На Миколаївщині триває Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»...далі
2021-03-17
«Податки залишаються громадам!»...далі
2021-03-16
Про реформування державних підприємств ...далі
2021-03-05
З 8 Березня!...далі
2021-02-01
Ліс починається з насінини...далі
2020-12-30
Шановні колеги! Друзі лісу!...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
Куточок «живої» природи в конторі Мостівського лісництва
2013-10-10

Одним із важливих напрямків діяльності лісівників є еколого-просвітницький. З метою виховувати в підростаючого покоління шанобливе ставлення до природи, нещодавно на території садиби Мостівського лісництва було створено куточок «живої» природи, де встановлено опудала десяти звірів і птахів, які мешкають на території Миколаївської області.
Відколи розпочався новий навчальний рік, на екскурсію до лісництва ледь не щодня приходять чимало школярів щоб помилуватися красою природи, яку збережено й відтворено в опудалах. Керівник краєзнавчого гуртка «Пошук» А. В. Тесляр зазначила: «Дивлячись на ці опудала, важко повірити, що вони не живі. Що пташки - вальдшнеп або чапля раптом не здіймуться в вись, а вовки не поженуться за зайцем. Чимало дітей побачили опудала вперше. У них одразу ж виникло багато позитивних емоцій – від приємного здивування до захоплення. Лісівники нам розповіли, що мистецтву виготовлення опудал не навчають у жодному навчальному закладі. Людей, які володіють цим ремеслом (таксидермістів), в Україні дуже мало. Сам процес виготовлення опудал є надзвичайно складним. Треба знати хімію й матеріалознавство, часто бувати на природі й уважно спостерігати за всіма живими істотами».
Керівник шкільного лісництва Олександрівської школи Н. Л. Кременецька зауважила: «На території Доманівського району це єдине місце, де можна побачити стільки опудал такої зразкової якості. Діти залюбки розглядають кожен експонат, щоразу переконуючись в тому, наскільки ідеальним у природі є кожне створіння. Позитивним є те, що побачивши в конторі лісництва опудала фазанів, діти одразу ж можуть порівняти їхню схожість з живими фазанами, які мешкають на подвір’ї садиби лісництва у фазанарії.
Подібні виховні заходи лісівників є дуже корисними. Особливо для школярів сільської місцевості. Адже не всі мають можливість поїхати до міста на екскурсію до зоопарку чи відвідати виставку на природничу тематику. Тож на території садиби Мостівського лісництва завжди велелюдно й гамірно - поціновувачі краси приходять сюди за частинкою живої природи».

Лідія БАКОЦЬКА, лісничий Мостівського лісництва ДП «Веселинівське ЛГ».

Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2021 Mikolaivlis.gov.ua