МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2021-04-09
Захищаючи – не нашкодити! ...далі
2021-04-08
На Миколаївщині триває Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»...далі
2021-03-17
«Податки залишаються громадам!»...далі
2021-03-16
Про реформування державних підприємств ...далі
2021-03-05
З 8 Березня!...далі
2021-02-01
Ліс починається з насінини...далі
2020-12-30
Шановні колеги! Друзі лісу!...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
Ще не час прощатися із лісом
2013-09-25

У селі Володимирівці сім,я Рудницькіх досить відомі в окрузі, як порядні, працьовиті та доброзичливі люди. Сьогодні старшому з представників цього роду - Івану Семеновичу РУДНИЦЬКОМУ виповнюється 60 років.
Народився Іван Семенович 25 вересня 1953 року в селі Володимирівка в родині Семена Івановича та Єфросинії Йосипівни Рудницьких. Змалку батьки привчали нащадка до праці, шани до старших. Разом із сестрами Іванко допомагав матері на фермі, яка працювала дояркою. Проте найбільше полюбляв хлопець допомагати батькові, який був лісником у Володимирівському лісництві. Зростаючи нинішній ювіляр закохався в світ природи, знав всі назви дерев та чагарників, які висаджувалися в лісництві, допомагав збирати та перероблювати насіння. Та це і не дивно, бо бачив, як маленьке зернятко висаджене в землю перетворюється в сіянець, а згодом в прекрасне могутнє дерево, яке буде прикрашати землю. Ця любов зіграла вирішальну роль при виборі майбутньої професії. Одразу після закінчення школи у 1971 році юнак розпочав свою трудову діяльність у Володимирівському лісництві на посаді лісника 7 обходу. На цій роботі відзначався старанністю, працьовитістю. Інакше просто не міг, бо поруч був батько Семен Іванович та старші колеги по роботі, які передавали йому свій досвід. Згодом, Івана призвали до лав Радянської армії. Проходив службу в Одеському військовому окрузі та демобілізувався у званні старшого сержанта і знову повернувся на свою роботу в Володимирівське лісництво.
На красеня лісника у формі задивлялося багато дівчат у селі, але він обрав свою єдину кохану на все життя Наталію. Ось уже більше 35 років подружжя йде разом по життю, в якому виростили і вивчили доньку Альону, яка згодом працювала в лісництві помічником лісничого. Зараз підростає онука Олександра, яка також небайдужа до лісу та усього живого в ньому.
Керівництво лісгоспу направило в 1974 році І. С. Рудницького на навчання до Великоанадольського лісового технікуму, яке він закінчив з відзнакою в 1977 році. З тих пір його життєвий шлях був міцно пов’язаний з лісом. Молодий фахівець лісової справи пройшов шлях від лісника до лісничого Володимирівського лісництва. Будучи керівником підрозділу розкрився весь його талант. Не цураючись ніякої роботи, ні сокири лісоруба, ні керма автомобіля, прислухаючись до порад фахівців лісової галузі він твердо йшов до мети - виростити ліс, який прикрашає нашу землю. Було все в житті - і радість трудових звершень, коли все вдавалось, і гіркота негараздів.
В такі хвилини були поряд його товариші по роботі - М. Д. Федоренко, В. В. Надєїн, А. С. Пігарьов, Л. А. Казмерчук, С. В. Надєїн. Фахівці лісової справи з великої літери, які вміло радили та допомагали вирішувати виробничі питання. Прожити життя - це не поле перейти, тому з великим болем в душі на деякий час І. С. Рудницький покинув улюблену справу.
Під керівництвом директора Митрофанова В. С. повернувся до рідного Володимирівського лісництва та з новим завзяттям взявся роботи. Ремонт контори лісництва, благоустрій території, створення нових лісів, які будуть рости попри буревії та негоду, щоб захистити нашу землю.
Пліч о пліч багато років разом працюють з Іваном Семеновичем бухгалтер лісництва Марія Михайлівна Турченюк, майстер лісу Сергій Вікторович Надєїн, головний лісничий лісгоспу Віталій Миколайович Мєліхов, інженер лісових культур Лілія Олександрівна Косенко, головний економіст Лариса Олександрівна Полякова. Під його керівництвом Володимирівське лісництво посідало почесні місця серед лісництв управління області, за що Івана Семеновича неодноразово відзначали різними відзнаками. Батьківська лісова наука не пройшла дарма і, напевно, ще знадобиться, бо вихід на пенсію, то ще не час прощатися із лісом.
Отож успіхів Вам у роботі Іване Семеновичу, міцного здоров’я та ще чимало гектарів посадженого вами лісу на землі, нехай щастить Вам у житті «Лісничий з корпусу лісничих» Миколаївської області.
Сергій Чернега, помічник лісничого Володимирівського лісництва ДП «Володимирівське ЛГ».

Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2021 Mikolaivlis.gov.ua