МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2021-04-09
Захищаючи – не нашкодити! ...далі
2021-04-08
На Миколаївщині триває Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»...далі
2021-03-17
«Податки залишаються громадам!»...далі
2021-03-16
Про реформування державних підприємств ...далі
2021-03-05
З 8 Березня!...далі
2021-02-01
Ліс починається з насінини...далі
2020-12-30
Шановні колеги! Друзі лісу!...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
Лісівники Миколаївщини відзначили професійне свято
2013-09-17

15 вересня нинішнього року лісівники Миколаївщини відмітили своє професійне свято. Урочистості з нагоди свята пройшли в Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі. У заході взяли участь керівництво області, начальники обласних управлінь, ветерани та пенсіонери лісового господарства, представники засобів масової інформації.
На початку зустрічі заступник голови облдержадміністрації Володимир Вікторович Луста та заступник голови обласної ради Володимир Валентинович Пащенко щиро привітали працівників лісової галузі області, побажали всім здоров’я, щастя, наснаги та благополуччя.
Начальник обласного управління лісового та мисливського господарства, депутат Миколаївської обласної ради двох скликань, заслужений лісівник України Петро Миколайович Паламарюк в своїй доповіді підбив підсумки за минулий рік, відзначивши, що в області за минулий рік відтворено 676 гектарів нових лісів, з них 517 шляхом штучного лісорозведення. 12 тисяч гектарів молодих лісових культур знаходяться в процесі вирощування і скоро будуть переведені до категорії захисних природоохоронних лісів.
Також очільник управління поділився планами на майбутнє і зазначив, що у жовтні нинішнього року працівниками лісової галузі Миколаївщини планується створити ще 190 гектарів захисних протиерозійних насаджень за виділені за поданням облдержадміністрації та за рішенням обласної ради 820 тисяч гривень обласного цільового фонду охорони навколишнього природного середовища.
Крім того, повідомив, що в області облаштовано 13 екологічних маршрутів, 20 туристичних стоянок та екотаборів, 7 музеїв, 245 місць відпочинку, 30 дендропарків та 14 зоокуточків.
За рік на 6% зросла середньомісячна заробітна плата працівників і нині вона становить 2442 гривні на місяць, що є другим показником серед степових областей країни після Кіровоградської.
Покращується робота з охорони та відтворення мисливської фауни. Підвищилась чисельність кабана, зайця-русака та фазана.
Окрему увагу П. М. Паламарюк приділив охороні лісів від пожеж. Так станом на 9 вересня поточного року на території державного лісового фонду сталося 2 лісові пожежі. Силами державної лісової охорони та підрозділами державної служби надзвичайних ситуацій ці загоряння ліквідовано на початковій стадії. Вогнем пройдено площа 0,88 га. Щодо кількості лісових пожеж, то це другий результат серед областей України.
В області створено та діє 75 учнівських лісництв, що також є кращим показником по Україні.
На обласній спартакіаді 2013 року кращі результати в спорті показала команда Врадіївського лісового господарства. На другому місці - команда управління, замкнули трійку лідерів спортсмени з Баштанського лісового господарства.
За підсумками всіх показників змагань в першому півріччі цього року найкраще спрацював колектив Врадіївського лісового господарства (директор Віктор Федорович Мироненко). На другому місці колектив Баштанського лісового господарства (директор Володимир Миколайович Гайдаш), на третьому - Володимирівське лісове господарство (директор Валентин Семенович Митрофанов), за що Петро Миколайович щиро подякував керівників та колективи цих підприємств.
Також начальник управління щиро подякував лісівникам Миколаївщини за клопітку працю зі збереження та примноження лісових багатств нашого краю! Побажав духовного та фізичного здоров’я, щастя та нових трудових звершень!
За багатьма показниками лісівники області посідають почесні місця не тільки серед степових областей, але й в Україні.
За високий професіоналізм і особистий внесок в розвиток та підвищення лісогосподарського виробництва відзначено передових працівників та вручено їм заслужені нагороди від голови Державного агентства лісових ресурсів, Миколаївської обласної державної адміністрації, Миколаївської обласної ради, Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства, Управління з питань надзвичайних ситуацій Миколаївської облдержадміністрації, Головного управління державної служби надзвичайної ситуації України у Миколаївській області, Миколаївської обласної ради Професійних спілок.
Для працівників лісової галузі артисти Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру створили святкову атмосферу, даруючи чудові мелодичні пісні та запальні танці.

Прес-служба Миколаївського ОУЛМГ.
Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2021 Mikolaivlis.gov.ua