МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2019-12-02
Держлісагентство: Оприлюднено орієнтовну сортиментну структуру заготівлі деревини у 2020 році...далі
2019-11-28
Пілотний проект Держлісагентства "Ліс у смартфоні": онлайн карта вже працює в десятьох областях...далі
2019-11-21
Держлісагентство: Стартувала ялинкова кампанія 2019/2020...далі
2019-11-21
Держлісагентство: Фактичні ціни на деревину доступні онлайн...далі
2019-11-16
Держлісагентство відкрило статистику цін та е-аукціон на деревину...далі
2019-11-13
Триває наповнення шару «Ліси» на публічній кадастровій карті України...далі
2019-11-12
Проєкт «Ліс у смартфоні» крокує Україною...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
Завітавши до лісу, - бережіть його!
2013-08-29

Протягом усього пожежонебезпечного періоду лісівники регулярно проводять суботники, під час яких прибирають у лісових урочищах побутове сміття, що залишають недбайливі відвідувачі лісу. Адже все, що викидають під ноги під час прогулянки лісовим масивом, не тільки його забруднює, а й може спалахнути від непогашеного недопалка, сірника, іскри від багаття, розведеного для приготування шашликів, і навіть від скляних предметів, на які потрапляють сонячні промені, спричиняючи поряд загорання.
Приємно, що останнім часом до екологічних заходів лісівників приєднується все більше небайдужих громадян. Нещодавно разом з працівниками Мостівського лісництва участь у черговому суботнику брали мешканці Миколаєва. Учасник суботника Олександр Анатолійович Залужний розповів: «На сайті Миколаївського обласного управління лісомисливського господарства читав чимало цікавих статей про національний заповідник «Мостівський парк». На вихідних вирішили з друзями завітати сюди на екскурсію. Дізнавшись, що саме цього дня лісівники проводять у парку суботник, також виявили ініціативу взяти в ньому участь, поєднавши таким чином «корисне з красивим». Адже сама по собі проблема зі сміттям навколо нас не вирішиться. Ми всі маємо усвідомити, що побутові відходи істотно забруднюють довкілля. Мине час - і ця шкода обернеться проти всіх, позначиться на здоров’ї багатьох людей».
Активний учасник суботника, журналіст Олександр Миколайович Молодцов зауважив: «Я вже не вперше приїжджаю на екскурсію до Мостівського парку. З приємністю спостерігаю, що відвідувачі парку стали більш дбайливими, бо в порівнянні з попередніми роками, сміття залишають значно менше. На мою думку, важливу роль відіграла інформаційна кампанія та екологічні акції, і навіть чимала кількість табличок з написами «Парк - наша гордість! Подбаймо про порядок і чистоту! Не залишаймо сміття!». Позитивним є те, що учасникам суботників та відвідувачам парку лісівники роздають інформаційні буклети, й зокрема, надрукований варіант статті «Хто відповідальний за прибирання сміття в лісових насадженнях?» першого заступника начальника Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолія Андрійовича Гурка, яку розміщено на сайті обласного управління».
Дорогі друзі, пам’ятаймо, що прийшовши до лісу, кожен з нас повинен нести відповідальність за свої вчинки. А ліс віддячить за це сторицею!

Лідія БАКОЦЬКА, лісничий Мостівського лісництва ДП «Веселинівське ЛГ».
Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2019 Mikolaivlis.gov.ua