МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2021-04-09
Захищаючи – не нашкодити! ...далі
2021-04-08
На Миколаївщині триває Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»...далі
2021-03-17
«Податки залишаються громадам!»...далі
2021-03-16
Про реформування державних підприємств ...далі
2021-03-05
З 8 Березня!...далі
2021-02-01
Ліс починається з насінини...далі
2020-12-30
Шановні колеги! Друзі лісу!...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
Якщо ви володієте знанням, дайте іншим запалити від нього свої світильники
2013-08-09

Певно саме цю мудрість, яку колись висловив Т. Фулпер, сповідує вже більше 10 років у Вознесенській ЗОШ №4 вчитель зарубіжної літератури А. В. Буковська (на знімку по середині). Бо саме стільки під її керівництвом тут успішно працює учнівське лісництво «Дубок».

З малечку Алла Віталіївна з любов’ю ставилася до природи, лісу, бо народилася в сім’ї справжнього лісовода, батька - Віталія Андрійовича Кобильчака - головного лісничого Вознесенського держлісгоспу. Перші її кроки та прогулянки були з ним до лісу у Рацинській Дачі. Батько познайомив дівчинку з крихким і беззахисним світом природи, навчив оберігати його і примножувати живе навколо.

Згодом Алла підросла і вирішила присвятити своє життя вчителюванню. Проте любов до лісу і лісівничої справи, як то кажуть, далася в знаки, у кращому розумінні цього виразу. Ставши вчителем вона аби що прагнула поділитися своїми знаннями зі школярами. Так народилася ідея про створення учнівського лісництва.

Члени учнівського лісництва, юні лісівники, протягом всього періоду його існування зробили чималий внесок в розвиток лісового господарства Вознесенського району. Гуртківці брали участь у створенні лісових насаджень, догляді за ними, заготовляли насіння лісових порід, працювали на лісовому розсаднику. Крім того, були учасниками акцій: «Зустріч птахів», «Збережемо ялинку», «Майбутнє лісу у твоїх руках», «Ліси для нащадків» тощо.

Не менш важливою є робота агітбригади учнівського лісництва, які щороку беруть участь у конкурсах, зльотах і щоразу розповідають про свою любов до землі, лісу, рідного краю. Лісівники учнівського лісництва посідають призові місця в конкурсах малюнків та творів «Людина та ліс», отримують нагороди за екологічну діяльність на обласному та республіканському рівнях. У вересні 2010 року дослідники учнівського лісництва «Дубок» стали третіми в республіканському конкурсі на кращу науково-дослідну роботу. А вже в жовтні, під час проведення ІV Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв, що проходив в м. Чернівці, лісівники «Дубка» здобули друге місце, за яке отримали грамоти, подяки, медалі та кубки. Це успіх! Це результат копіткої 10-ти річної роботи!

Слід додати, що завдяки тісній співпраці лісівників Вознесенщини та членів учнівського лісництва на базі ДП «Вознесенське ЛГ» було створено музей лісу. Діти власноруч по крупицям збирали і створювали експонати музею. Тапер їх працею може милуватися кожен охочий. Під час відвідування музею мимоволі переймаєшся проблемами навколишнього світу. Замислюєшся, а що ж власне ти зробив для нього, окрім шкоди. І це - вже результат, якщо пересічні відвідувачі замислюються, можливо завдяки цьому їхні наступні кроки будуть обачливішими.

Але найбільша гордість «Дубка» - його випускники, які обрали професію лісівника. Перший лісничий учнівського лісництва «Дубок» А. В. Іорданова, закінчивши лісотехнічний факультет Харківського НАУ ім. В. В. Докучаєва - зараз головний лісничий Вознесенського лісгоспу, А. С. Флорін - інженер з ОЗЛ цього ж лісгоспу, ще двоє членів учнівського лісництва є студентами лісотехнічних вузів міст Києва та Харкова.

Слова щирої вдячності хочеться висловити керівнику учнівського лісництва - Аллі Віталіївні Буковській, яка своїм духовним натхненням змогла згуртувати навколо себе дітей та навчити їх цінувати та берегти прекрасний світ природи. Завдяки такому ставленню до роботи дубківці - юні, проте вже зараз стійкі у своїх переконаннях щодо вирощування та збереження лісу люди.

Колектив ДП «Вознесенське лісове господарство» щиро вітає вірних любителів природи з високими показниками в роботі. Дякує за багаторічну співпрацю, допомогу та бажає успіхів у навчанні та нових перемог. Завжди радо чекаємо вас у гості.

Л. В. Колесник, інспектор відділу кадрів ДП «Вознесенське ЛГ».
Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2021 Mikolaivlis.gov.ua