МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2021-04-12
Озеленюємо планету разом!...далі
2021-04-09
Захищаючи – не нашкодити! ...далі
2021-04-08
На Миколаївщині триває Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»...далі
2021-03-17
«Податки залишаються громадам!»...далі
2021-03-16
Про реформування державних підприємств ...далі
2021-03-05
З 8 Березня!...далі
2021-02-01
Ліс починається з насінини...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
Працюють, як одна сім’я
2013-08-01


Бухгалтерська служба центральної бухгалтерії Державного підприємства «Врадіївське лісове господарство» вже впродовж багатьох років працює злагоджено й ефективно. І велика заслуга в цьому колишнього головного бухгалтера підприємства Раїси Василівни Шпак, яка зуміла свого часу організувати роботу бухгалтерської служби на високому рівні. Вона віддала рідному підприємству 37 років плідної праці. І хоча зараз жінка перебуває на заслуженому відпочинку, вона постійно цікавиться справами рідного колективу.
- Звичайно, раніше вся бухгалтерська робота виконувалася вручну, на рахівницях, а згодом поетапно перейшла на комп’ютерні технології, - розмірковує сьогодні головний бухгалтер підприємства Людмила Цуркан. - Справжнім і успішним бухгалтером треба просто народитися, оскільки ця професія вимагає максимум скрупульозності, відповідальності, пильності та посидючості. Важливий ще й інтерес до цієї рутинної роботи, яку передбачає професія. Усі перелічені якості так просто людині не даються. Бухгалтерів інколи недолюблюють інші співробітники. Справа в тому, що колеги по роботі нерідко здають неправильно оформлені документи і вважають причіпки щодо їх якості необґрунтованими. Але в кожного своя робота, і бажання переробляти документи за іншого співробітника в бухгалтера навряд чи виникне. Тому колегам варто змиритися з такими вимогами. Зараз працювати бухгалтером складніше, ніж раніше. Постійно з’являється щось новеньке, непередбачуване, ще й заднім числом, з перспективою повного перерахунку попереднього періоду. І коли б не комп’ютери та бухгалтерські програми, бухгалтерам було б дуже важко. Тому бухгалтерія нашого підприємства успішно втілює в роботу нове програмне забезпечення бухгалтерського обліку в лісовому господарстві.
Приємно відзначити, що й адмінбудинок Держлісгоспу і територія підприємства потопають у зелені, скрізь ідеальний порядок, у всьому відчувається дбайлива рука справжніх господарів. І найбільша заслуга в цьому, звичайно, керівника підприємства Віктора Мироненка, який ось уже 26 років успішно очолює роботу довіреного йому колективу. Слід зауважити, що серед дев’яти Держлісгоспів області наше лісове господарство за підсумками роботи щороку займає одне з перших місць. І велика заслуга в цьому бухгалтерської служби підприємства. Адже робота бухгалтера досить складна, відповідальна й багатогранна. Щоб відповідати постійно зростаючим вимогам сьогодення, треба багато знати і вміти, треба постійно вчитися. Та досвіду і знань їм не позичати. Вони - високі професіонали з багаторічним стажем роботи й великим життєвим досвідом.
- Бухгалтерській службі центральної бухгалтерії Державного підприємства «Врадіївське лісове господарство» підпорядковуються 5 бухгалтерів лісництв Врадіївського, Первомайського і Кривоозерського районів. Працюємо з ними в тісній взаємодії, - продовжує свою розповідь головний бухгалтер Л. Цуркан. - Провідний бухгалтер Людмила Шевчук веде облік лісопродукції, основних засобів та матеріальних цінностей Держлісгоспу, а також вона відповідальна за податковий облік підприємства. Бухгалтер І категорії Тетяна Постовик веде облік зарплати працівників та контролює роботу автотранспорту підприємства, а бухгалтер ІІ категорії Людмила Мельникова відповідальна за ведення касових операцій.
Керівництво Держлісгоспу поважає і цінує бухгалтерів за відповідальне ставлення до роботи, за їх високий професіоналізм і сумлінне виконання своїх обов’язків. За багаторічну і плідну працю бухгалтерська служба нагороджувалася численними почесними грамотами, цінними подарунками до свят, подяками й грошовими преміями.
Головний лісничий підприємства Петро Підвашецький, ведучи мову про роботу бухгалтерської служби, зауважив, що в трудовому колективі бухгалтерів поважають за товариську вдачу, спокійний і врівноважений характер, за компетентність і глибокі знання своєї справи. Вони працюють злагоджено, як добре відрегульований механізм. Ці жінки є прекрасними фахівцями обраної справи й одержують від своєї роботи насолоду. Вони знайшли своє місце в житті. І це головне.

В. ЗАЛУЦЬКИЙ.
Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2021 Mikolaivlis.gov.ua