МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2021-04-17
Працівники лісогосподарських держпідприємств готуються до пожежонебезпечного періоду...далі
2021-04-13
Вогонь – небезпека для лісу та всього довкілля...далі
2021-04-12
Озеленюємо планету разом!...далі
2021-04-09
Захищаючи – не нашкодити! ...далі
2021-04-08
На Миколаївщині триває Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»...далі
2021-03-17
«Податки залишаються громадам!»...далі
2021-03-16
Про реформування державних підприємств ...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
Головна мета співпраці - зберегти природу
2013-07-31

Миколаївське обласне управління лісового та мисливського господарства багато років творчо співпрацює з найстарішою громадською організацією - Миколаївським обласним товариством охорони природи. Дев’ятнадцять районних товариств охорони природи очолюють директори, головні лісничі та інші спеціалісти лісової галузі області.
Перший заступник начальника управління є членом президії обласної ради товариства охорони природи, Сергій Васильович Любарцев - голова Президії товариства охорони природи - входить до складу колегії Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства, Віра Сергіївна Любарцева - голова Громадської ради Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства.
Тісна співпраця товариства з миколаївськими лісівниками дає позитивні результати.
Приміром, директор ДП «Баштанське ЛГ» Володимир Миколайович Гайдаш - голова Баштанського районного товариства охорони природи разом з громадськістю села створили 50 км. водоохоронних лісонасаджень шириною 100 м на крутосхилах річки Інгул на Баштанщині.
Понад 40 років захищає та збільшує водність річки Громоклія ліс, посаджений лісником М. Я. Гайдашем, який працював за підтримки товариства охорони природи.
Навколо братських могил воїнів, загиблих в часи Великої Вітчизняної війни, висаджено посадки з кленів, беріз, сосен, які доповнюються з року в рік лісівниками та громадськістю.
За допомоги громадськості лісівники створили заповідні території - урочища «Андріївське», «Дорошівка», сквер «Пам’ять» та інші. Створено «живий куточок» в Одеській юридичній академії (м. Миколаїв). Постійно проводяться заходи зі збереження тваринного світу.
Під керівництвом Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства стало традицією проводити акції: «Майбутнє лісу у твоїх руках», «Довкілля», «Чиста Україна - чиста земля», «Зелений паросток», «Хатинка для птаха» та інші.
Тісна співпраця обласного управління лісового та мисливського господарства та обласного товариства охорони природи стала можливою завдяки спільним зусиллям, кипучій енергії, професіоналізму працівників управління та товариства, які творять благородну справу з охорони природи, зберігають та примножують ліси і фауну у посушливому степу, збільшуючи біорізноманіття рідного краю.

В. С. Любарцева, почесна голова Президії Миколаївського обласного товариства охорони природи.

На знімку
: урочище «Андріївка».

Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2021 Mikolaivlis.gov.ua