12 липня на базі Мостівського лісництва було проведено робочу зустріч представників районної та місцевої влади з лісівниками. У заході взяли участь директор ДП «Веселинівське ЛГ» Л. В. Дем’яненко, головний лісничий ДП «Веселинівське ЛГ» О. О. Токар, голова Доманівської РДА Т. Л. Кушнір, голова Доманівської районної ради ветеранів війни та праці Р. О. Осадчук, начальник відділу ЖКГ Доманівської РДА С. О. Шурабура, Мостівський сільський голова С. Г. Пастушенко, настоятель Мостівського Храму Св. Миколи Чудотворця, о. Микола (Михалко) та ін. Під час зустрічі було обговорено питання благоустрою та збереження національного заповідника «Мостівський парк», в рамках 160-х роковин з дня смерті першого лісівника краю В. Я. Ерделі, та заходи з попередження лісових пожеж.
На календарі - середина літа, тож лісівники, як ніколи, мають бути готові до боротьби з вогняною стихією. Важливу роль у ліквідації надзвичайної ситуації відіграють згуртованість та швидке реагування на подію.
Нині лісівники докладають чимало зусиль щоб не допустити пожежі в лісових масивах. Втім, головним чинником виникнення лісових пожеж є саме людський фактор - недбалість, а, іноді, й злочинна поведінка людей в лісі. Тож кожен з нас має усвідомити свою персональну відповідальність за збереження лісів у спекотний період.
Лідія БАКОЦЬКА, лісничий Мостівського лісництва ДП «Веселинівське ЛГ».