МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2021-04-12
Озеленюємо планету разом!...далі
2021-04-09
Захищаючи – не нашкодити! ...далі
2021-04-08
На Миколаївщині триває Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»...далі
2021-03-17
«Податки залишаються громадам!»...далі
2021-03-16
Про реформування державних підприємств ...далі
2021-03-05
З 8 Березня!...далі
2021-02-01
Ліс починається з насінини...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
На території меморіального комплексу, що в Мостівському парку, урочисто поховали останки червоноармійця М. С. Даниленка
2013-07-03
22 червня, в день 72-ї річниці з дня початку Великої Вітчизняної війни, працівники Мостівського лісництва разом із багатьма гостями з усієї області брали участь в урочистій церемонії поховання солдата-червоноармійця Миколи Семеновича Даниленка і його бойового товариша, ім'я якого й досі є невідомим. Заступник голови Доманівської РДА Наталя Іванівна Фалько розповіла, що 19-річним юнаком із с. Веселе тодішнього Мостівського району в 1940 році Миколу Семеновича було призвано до лав Червоної Армії. Загинув наш земляк в липні 1941 року під Смоленськом. Це все, що про нього відомо. Пішов у небуття юнак, солдат, воїн, ім'я якого викарбувано на меморіальній дошці односельців, які не повернулися з війни. Матір Миколи Даниленка – Пелагея Григорівна, отримавши повідомлення про те, що син пропав безвісти, все ж сподівалася на його повернення. Писала у всі інстанції. Та, на жаль, не дочекалася.
І ось через 72 роки, завдяки копіткій роботі Смоленського пошукового загону, підтримці Державної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам'яті жертв війни та політичних репресій і громадського пошукового загону «Вітчизна» з м. Миколаєва, стало можливим виконати почесну справу – перепоховати останки воїна-земляка М. С. Даниленка й  невідомого солдата, який загинув разом з ним.
Після панахиди, проведеної в Храмі Св. Миколая його настоятелем отцем Миколаєм, траурна процесія рушила до братської могили Воїнів-визволителів. Участь у мітингу брали голова Миколаївської обласної організації ветеранів України М. А. Шинкарьов, голова Доманівської РДА Т. Л. Кушнір, голова Доманівської районної ради В. Ф. Базаренко та інші. Схилив голову перед прахом рідної людини брат Миколи Даниленка Анатолій Михайлович Чумак. Мостівський сільський голова С. Г. Пастушенко вручила «Подяку» голові громадського пошукового загону «Вітчизна» Миколаївської обласної організації Українського товариства охорони пам’яток історії та культури М. В. Бушуєву за активну пошукову роботу. Той, у свою чергу передав мостівчанам  знайдені речі червоноармійця М. С. Даниленка: солдатський медальйон, штик-ніж, протигаз, флягу. У виконанні школярів із Доманівки прозвучали пісні, вірші, було продемонстровано художню композицію на воєнну тематику.
Доманівський районний військовий комісар Ю. А. Кучер дав команду на поховання. Під траурну мелодію духового оркестру труну з прахом полеглого воїна-земляка М. С. Даниленка опустили в могилу. Пролунали залпи салюту. Учасники траурного мітингу поклали квіти до підніжжя солдатського обеліска.

Лідія БАКОЦЬКА, лісничий Мостівського лісництва ДП «Веселинівське ЛГ».

Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2021 Mikolaivlis.gov.ua