МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2021-04-17
Працівники лісогосподарських держпідприємств готуються до пожежонебезпечного періоду...далі
2021-04-13
Вогонь – небезпека для лісу та всього довкілля...далі
2021-04-12
Озеленюємо планету разом!...далі
2021-04-09
Захищаючи – не нашкодити! ...далі
2021-04-08
На Миколаївщині триває Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»...далі
2021-03-17
«Податки залишаються громадам!»...далі
2021-03-16
Про реформування державних підприємств ...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
На Миколаївщини визначено кращого вальника лісу
2013-06-1311 червня 2013 року у Христофорівському лісництві ДП «Баштанське ЛГ» був проведений обласний конкурс - «Змагання вальників лісу», у якому взяли участь представники 9 державних лісогосподарських підприємств області.
На урочистому відкритті змагань начальник Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства П. М. Паламарюк звернувся до учасників з привітальним словом і зазначив, що головна мета даного конкурсу - це демонстрація безпечних навиків, майстерності при виконанні заходів формування і оздоровлення насаджень з дотриманням усіх правил охорони праці. Саме професія вальника лісу при цих заходах відноситься до найнебезпечніших у світі. Під звалювання поспіх, щонайменший необережний рух може коштувати людині здоров’я чи найдорожчого - життя. Також Петро Миколайович побажав усім учасників успіху та обачності. Після інструктажу з охорони праці та жеребкування розпочалося цікаве дійство, яке, певно, не залишило байдужим жодного присутнього.
Перший етап - звалювання дерева. По черзі учасники підходили до свого дерева і визначали місце, на яке впаде дерево. На цьому місці забивався кілок. Не повірите, але дерева, після спилювання, падали рівно у тому місці, яке було вказано учасником заздалегідь. Загалом бали присуджувалися за час, витрачений на виступ, точність і якість роботи вальників. Штрафні очки відраховуються за порушення правил техніки безпеки і за помилки, допущені при виступі.
Другий етап - відокремлення гілок - не менш видовищний за попередній. Глядачі з цікавістю споглядали, як бензопили учасників відрубують 30 штучних гілок за долі секунди, немов, - це гарячий ніж різав масло.
Під час наступного етапу - монтажу нового ланцюга та повороту шини пилки, відразу дався в знаки досвід. Більш молодші учасники справилися з цією задачею гірше. Неодноразовий переможець змагань вальників Віталій Михайлович Тихоненко (ДП «Врадіївське ЛГ») виконав цю операцію за 18 секунд і, за його словами, це не межа його можливостей.
Потім учасники змагались у розкряжуванні стовбура комбінованим різом, а на останок у точному розкряжуванні. Змагання проводитись за «Правилами міжнародної асоціації вальників лісу» (IALC).
Найкращим, шостий рік поспіль виявився Віталій Михайлович Тихоненко (ДП «Врадіївське ЛГ»). Заслужене друге місце посів вальник Сергій Вікторович Надєїн (ДП «Володимирівське ЛГ»), а замкнув трійку лідерів Леонід Леонідович Шульга (ДП «Очаківське ЛМГ»). Ми вітаємо переможців і сподіваємося вони і надалі показуватимуть такі блискучі результати.
Усі переможці з окремих етапів змагань були нагороджені грамотами та грошовими преміями, які вручив П. М. Паламарюк.
В. М. Тихоненко буде представляти нашу область на XVI Всеукраїнському конкурсі-змаганні, який відбудеться в серпні 2013 року на базі ДП «Тетерівське ЛГ» Київського обласного управління лісового та мисливського господарства. Тому бажаємо йому удачі і всього найкращого.

Прес-служба Миколаївського ОУЛМГ.
Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2021 Mikolaivlis.gov.ua