МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2021-04-17
Працівники лісогосподарських держпідприємств готуються до пожежонебезпечного періоду...далі
2021-04-13
Вогонь – небезпека для лісу та всього довкілля...далі
2021-04-12
Озеленюємо планету разом!...далі
2021-04-09
Захищаючи – не нашкодити! ...далі
2021-04-08
На Миколаївщині триває Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»...далі
2021-03-17
«Податки залишаються громадам!»...далі
2021-03-16
Про реформування державних підприємств ...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
РОКАМ НІКОЛИ ПАМ’ЯТІ НЕ СТЕРТИ
2013-05-08
День Великої Перемоги. Цей незабутній день увійшов в історію яскравими картинами загального тріумфу, громом артилерійських залпів, який сповістив світові про закінчення Великої Вітчизняної війни, про Перемогу Радянського народу над фашистською Німеччиною. Це свято печалі і світлої радості торжества. Величний День Перемоги завжди буде нагадувати про те, що довелося пережити людям в той суворий час. Ми пам’ятаємо про тих, хто йшов назустріч смерті в боях в ім’я порятунку Батьківщини, про тих, хто своєю героїчною працею в тилу наближав Перемогу, про тих, хто піднімав країну з руїн. Це день нашої спільної Памяті. Це День Великого Подвигу. Він у кожному з нас.
Сьогодні, напередодні цього величного свята працівники лісової галузі області привітали з 9 травня усіх ветеранів, учасників бойових дій, дітей війни, які у мирному житті присвятили себе лісовій справі. Багатьох було запрошено до садиб державних підприємств. Проте, не всі змогли взяти участь в цих урочистих заходах. На жаль, час не пожалів наших сивочолих ветеранів, тому директори державних господарств разом зі своїми співробітниками навістили їх вдома. Як завжди в цей день сльози бриніли в усіх на очах…
Теплі слава привітань звучали на адресу дітей війни: Віри Іванівни Усенко, Зої Василівни Ролик, Миколи Ілліча Столєтнєго, Володимира Мінасовича Гатітуліна, яких вітали цього дня в Миколаївському обласному управління лісового та мисливського господарства. Перший заступник начальника Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Андрійович Гурко подякував присутніх за наше сьогодення, яке будували в повоєнні роки ці люди. Саме вони стояли у витоків південного лісорозведення. Їх досвід, знання і нині грають вирішальну роль лісовій справі.
- У цей святковий день слова вдячності ми адресуємо перш за все Богу за збереження вам життя і звісно ветеранам - фронтовикам, трудівникам тилу, дітям війни - всім тим, хто на своїх плечах виніс тягар воєнного лихоліття, - зазначив Анатолій Андрійович. - Ви всі - покоління Переможців. Для нас, спадкоємців Великої Перемоги, ваше самовіддане служіння Вітчизні - яскравий приклад стійкості, мужності, героїзму. В це всенародне свято військової Слави бажаємо дорогим нашим ветеранам і всім миру, здоров’я, щастя, уваги і любові близьких і рідних людей, впевненості в завтрашньому дні! Добра і благополуччя Вам і вашим родинам! З Днем Великої Перемоги!
Квіти, обійми і сльози. Не всихаючи і пекучі. Багатьох немає серед нас. Схиливши голови присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих у тій страшній війні. Дякуємо вам за сьогодення, дякуємо. Доки битиметься наше серце будемо пам’ятати…

Прес-служба миколаївського ОУЛМГ.
Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2021 Mikolaivlis.gov.ua