МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2021-04-09
Захищаючи – не нашкодити! ...далі
2021-04-08
На Миколаївщині триває Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»...далі
2021-03-17
«Податки залишаються громадам!»...далі
2021-03-16
Про реформування державних підприємств ...далі
2021-03-05
З 8 Березня!...далі
2021-02-01
Ліс починається з насінини...далі
2020-12-30
Шановні колеги! Друзі лісу!...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
У селі Миколаївське деревами укріплюють береги ставка
2013-04-08


Цими днями до Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» долучилися мешканці села Миколаївське Жовтневого району. Депутат Миколаївської сільради, вчитель Оксана Колодій розповіла: «На загальних зборах села, що були проведені за ініціативою громади, було ухвалено рішення про зміцнення берегів нашого ставка. Це рукотворне озеро протягом багатьох років було надбанням громади і нині настав час, коли задля його збереження ми маємо згуртуватися й належним чином подбати про майбутнє водойми. Саме тому шостого квітня ми провели суботник - прибрали сміття й посадили вздовж берегів ставка дерева. Саджанці надали працівники Мостівського лісництва, з якими ми потоваришували побувавши на екскурсії в Мостівському парку, що в Доманівському районі».
Координатор з благоустрою ставка Станіслав Левковський зауважив: «Нині ми можемо спостерігати: там, де ростуть вздовж ставка дерева, не буває зсувів ґрунту й підмиву берега водою, бо коріння дерев надійно й ефективно захищає берегову лінію. Тож, вперше в рамках екологічної акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» ми вирішили укріпити берег водойми саме садінням дерев. Це дуже корисно як для довкілля, так і для здоров’я. Наш ставок став невід’ємною частиною життя як для мене особисто, так і для багатьох мешканців села Миколаївське. Тут я навчився плавати, кататися на ковзанах, сюди приходжу з дружиною та дітьми-дошкільнятами порибалити. Цей мальовничий куточок знаходиться всього за чотири кілометри від Миколаєва. Тому часто сюди приїжджають чимало відпочивальників з міста за ковтком свіжого повітря».
Чи не найактивнішим учасником заходу був Іван Павлович Жбанков: «Навесні в селі багато роботи, тому не кожен може знайти час для того, щоб долучитися до громадського суботника. Але чимало земляків не словом, а ділом проявили свою любов до малої Батьківщини й прийшли садити дерева цілими родинами. Серед них - сім’я Гвяздовських, Колодій, Потапенко, Патаркадзе, Дубчак. Також у суботнику брали участь Микола Єгорович Щербінін, Дмитро Смик, Талимон Чубик, Валентина Оберемченко, Василь Квотченко, Надія Стаднік, Руслан Хода та чимало інших ентузіастів, небайдужих до проблем довкілля». Заходи з благоустрою ставка в селі Миколаївське Жовтневого району будуть проводити й надалі. Зокрема, поряд з водоймою заплановано облаштувати рекреаційний пункт.

Лідія БАКОЦЬКА, лісничий Мостівського лісництва ДП «Веселинівське ЛГ».
Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2021 Mikolaivlis.gov.ua