МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2021-04-17
Працівники лісогосподарських держпідприємств готуються до пожежонебезпечного періоду...далі
2021-04-13
Вогонь – небезпека для лісу та всього довкілля...далі
2021-04-12
Озеленюємо планету разом!...далі
2021-04-09
Захищаючи – не нашкодити! ...далі
2021-04-08
На Миколаївщині триває Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»...далі
2021-03-17
«Податки залишаються громадам!»...далі
2021-03-16
Про реформування державних підприємств ...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
Україну замело снігом, а на Миколаївщині садять ліс
2013-03-21

Щоб привернути увагу громадськості та молоді до такого важливого та відповідального процесу, як створення лісів, навесні вже не один рік поспіль під егідою Державного агентства лісових ресурсів України проводиться Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках». Миколаївські лісівники завжди беруть активну участь і є організаторами цілого ряду заходів в рамках акції.
Цього року вона стартувала у Міжнародний день лісів - 21 березня. Протягом місяця, аж до 21 квітня (Дня довкілля в Україні) в усіх лісгоспах області проходитимуть заходи з весняної посадки лісу із залученням учнівської та студентської молоді, представників громадських організацій та органів влади, засобів масової інформації, а також усіх тих, в кого є бажання особисто взяти участь у створенні лісів.
Так, 21 березня 2013 року у лісовому урочищі Балабанівка було проведено посадку сіянців сосни. В акції взяли участь близько 100 чоловік. Це начальник Миколаївського обласного управління лісового та Мисливського господарства, депутат обласної ради П. М. Паламарюк, працівники управління, ДП «Миколаївське ЛГ», представники ЗМІ, члени учнівських лісництв м. Миколаєва та інші. Кожному учаснику заходу було вручено сіянець сони у подарунок, аби вони змогли привезти «шматочок лісу» додому, посадити на своєму подвір’ї. Слід додати, що цього дня погода сприяла лісівникам, сяяло яскраве сонечко, вщух ще зовсім недавно виючий вітер. Учасники акції отримали справжнє задоволення від спілкування з лісом, який щойно почав пробуджуватися від зимового сну.
Крім головного заходу акції - посадки дерев, лісгоспи запланували проведення широкої роз’яснювальної роботи серед молоді щодо важливості збереження та примноження зеленого багатства нашого краю. Лісівниками будуть проведені лекції в школах, практичні заняття з членами шкільних лісництв, перегляд тематичних відеофільмів про значення лісів у життєдіяльності людини, організовані походи школярів в лісництва та лісові розсадники, розповсюдженні серед учасників акції листівки та буклети природоохоронного характеру.
До Дня довкілля намічено очищення берегів водойм від сміття, розчищення та упорядкування існуючих джерел в лісах. Протягом місяця триватиме також озеленення та покращення благоустрою прилеглих територій лісництв та лісгоспів.
Не будьте байдужими до створення нових лісових насаджень регіону, залучайтеся до акції «Майбутнє лісу у твоїх руках»!

Прес-служба Миколаївського ОУЛМГ.
Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2021 Mikolaivlis.gov.ua