МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2021-04-09
Захищаючи – не нашкодити! ...далі
2021-04-08
На Миколаївщині триває Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»...далі
2021-03-17
«Податки залишаються громадам!»...далі
2021-03-16
Про реформування державних підприємств ...далі
2021-03-05
З 8 Березня!...далі
2021-02-01
Ліс починається з насінини...далі
2020-12-30
Шановні колеги! Друзі лісу!...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
Вірна своїй мрії
2013-03-05

З Іраїдою Георгіївною Яровою ми зустрілися у Миколаївському обласному управлінні лісового та мисливського господарства. Мене вразили надзвичайно добрі очі цієї жінки, її ніжна посмішка. З першого погляду я зрозуміла, що переді мною непересічна людина, а людина, яка бачить серцем. Розговорилися. Дізналася, що Іраїда Георгіївна працює з травня 2011 року головним лісничим у ДП «Вознесенське ЛГ». До цього працювала у цьому ж господарстві але на інших посадах. На моє запитання: «Чому ви обрали професію лісівника?» жінка не замислюючись ні на мить, відповіла: «Так це ж була моя мрія з дитинства».
Чи багатьом з нас вдається здійснити свої мрії, пронести їх крізь усе життя, не зрадити їй? Мабуть, таке щастя випадає не кожному. І. Г. Ярова це змогла. Можливо тому її очі світяться, з обличчя не сходить посмішка, а робота приносить справжню насолоду.
- Свою професію я обрала серцем, - ділилася головний лісничий. - Ще коли була маленькою дівчинкою, я не переставала дивуватися красі і величі природи. Найбільше манив ліс. Хоча і виросла у місті Ростов-на-Дону, а мої батьки не мали ніякого відношення до професії лісівника, та я ще з першого класу школи твердо вирішила, що неодмінно моя професія буде пов’язана з лісівничою справою.
Для того, аби втілити своє рішення в життя, першокласниця стала відвідувати пришкільний гурток «Юннат», де дізнавалася багато нового і цікавого про природу. Разом з іншими гуртківцями намагалася у свої юні роки зробити хоч щось корисне для збереження живого. Ученицею посадила своє перше дерево, повішала першу шпаківню. Враження після цих справ усе життя підштовхували Іраїду Гергіївну на щось більше, аби знову і знову повернути ті неймовірні відчуття значущості. Відчуття того, що і «один у полі воїн», коли мета його благородна, а помисли чисті.
Згодом, після закінчення 10 класів, вступила до лісового факультету Новочеркаського інженерно-меліоративного інституту. Успішно закінчила навчання. Проте доля підготувала Іраїді Георгіївні сюрприз і вона стала працювати у Гідромеліоративному технікумі викладачем. Потім отримала другу вищу освіту у Київській сільгоспакадемії. За цей час встигла вийти заміж, народити двійко синів, а серце тужило за лісом.
За розподілом переїхала працювати до м. Вознесенськ. Дізналася про вакантну посаду у ДП «Вознесенське ЛГ» і зрозуміла - це те, що шукала протягом стількох років. Так стала працювати у ДП «Вознесенське ЛГ». З того часу І. Г. Ярова зрозуміла, що недарма з самого дитинства мріяла працювати у лісі. Після стількох років роботи вона, як і в дитинстві, дивується і захоплюється лісом.
Педагогічний досвід також став у нагоді, адже працюючи зі шкільними лісництвами, головний лісничий завжди знає, що потрібно дітям. Жодному учню не було нудно чи нецікаво на її лекціях, а взяти участь у екскурсії, що проводить Іраїда Георгіївна, бажають не тільки учасники шкільних лісництв, а й вчителі.
Час нашого спілкування непомітно сплинув. Нагальні справи - здача річної звітності - покликали І. Г. Ярову і ми змушені були перервати нашу розмову. Проте гарний настрій на цілий день був мені забезпечений, бо я познайомилися з людиною, яка здійснила свою мрію, і мрія ця прекрасна…

Прес-служба Миколаївського ОУЛМГ
Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2021 Mikolaivlis.gov.ua