МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2021-04-17
Працівники лісогосподарських держпідприємств готуються до пожежонебезпечного періоду...далі
2021-04-13
Вогонь – небезпека для лісу та всього довкілля...далі
2021-04-12
Озеленюємо планету разом!...далі
2021-04-09
Захищаючи – не нашкодити! ...далі
2021-04-08
На Миколаївщині триває Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»...далі
2021-03-17
«Податки залишаються громадам!»...далі
2021-03-16
Про реформування державних підприємств ...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
«Залізна леді» бухгалтерського олімпу
2013-03-05

Бухгалтер - це професія здібних, порядних і чесних людей. Ще Аристотель розв’язував дилему, як розподілити людей на дві посади: полководця і касира. Справедливу людину філософ рекомендував призначити касиром.
Бухгалтер - той же творець і будівничий, а праця його навіть помітніша і корисніша за працю представників багатьох інших професій. Ми, до прикладу, звертаємо увагу лише на особливі, визначні будинки, але хто з нас не помічає платіжної відомості? Хто не знає, що таке ощадна і розрахункова книжки? Бухгалтерія завжди з нами.
44-й рік поспіль працює бухгалтером в ДП «Березнегуватське ЛГ» Катерина Іванівна Юрченко. Далекого 1969 року після закінчення Чугуєво-Бабчанського лісового технікуму приїхала в Березнегуватське лісництво на посаду бухгалтера блакитноока Катерина. Чоловічий колектив лісництва зустрів дівчину привітно, по-родинному та і Березнегуватщина сподобалась. Тут тепло, сонячно, у всіх колгоспах сади зі смачними абрикосами, які не родять на рідній Харківщині. А які виноградники! Ласуй скільки хочеш улюбленими ягодами. Хоч і сумувала за батьками, сестрами та братом, та завзято взялася за налагодження бухгалтерської справи в лісництві, яке існувало вже три роки, а кваліфікованого бухгалтера не мало. Звикала до колективу, до трудового життя. Щомісяця з лісничим возили за 40 км в Баштанську ГЛМС звіти по розбитій дорозі - романтика!
Згодом Катерина Іванівна вийшла заміж, разом з чоловіком збудували будинок. Народилася і підростала донечка Оксанка.
16 років відпрацювала К. І. Юрченко в лісництві. 1985 року досвідченого бухгалтера перевели до бухгалтерії лісгоспу. І вже з 1987 року і донині працює Катерина Іванівна головним бухгалтером. Вимогливий, часом суворий керівник, своїм підлеглим не дає поблажок, тому і налагоджена бухгалтерська справа, тому і цінують, і відзначають за хороші показники в роботі. Неодноразово нагороджувалася почесними грамотами та подяками Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства. Два рази за результатами роботи за рік визначалася кращим фахівцем серед дев’яти державних підприємств області.
Катерина Іванівна користується в колективі заслуженим авторитетом. Вона справедлива, небайдужа, завжди готова допомогти. За що не візьметься - чи то в бухгалтерії, чи на розсаднику, чи на ремонті контори - все зробить неспішно, спокійно і до ладу.
Вдома Катерина Іванівна - справжня господиня, яка все вміє і скрізь встигає, любляча мама і бабуся. Донька теж за освітою бухгалтер, працює у банківській установі. ЇЇ гордість - це онучка, білява красуня Тетяна, першокурсниця медичного університету, до речі, талановита танцюристка.
Наш колектив щиро вітає Катерину Іванівну з жіночим святом 8 Березня, а також усіх чарівних жінок, які працюють у ДП «Березнегуватське ЛГ». Зичимо вам і вашим рідним щастя, добробуту, успіхів у всьому, міцного здоров’я на довгі роки.

В. Полегка, інженер ДП «Березнегуватське ЛГ».
Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2021 Mikolaivlis.gov.ua