МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2021-04-09
Захищаючи – не нашкодити! ...далі
2021-04-08
На Миколаївщині триває Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»...далі
2021-03-17
«Податки залишаються громадам!»...далі
2021-03-16
Про реформування державних підприємств ...далі
2021-03-05
З 8 Березня!...далі
2021-02-01
Ліс починається з насінини...далі
2020-12-30
Шановні колеги! Друзі лісу!...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
Прес-секретарі лісової галузі проти стереотипів
2013-02-27

Нещодавно на базі Українського центру підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів лісового господарства «Укрцентркадриліс» відбувся кількаденний Всеукраїнський навчальний семінар-тренінг для прес-секретарів обласних управлінь лісового господарства. Семінар було організовано Державним агентством лісових ресурсів України з метою вдосконалення роботи територіальних прес-служб та їх взаємодії з прес-службою Агентства.
Спеціалістів з усієї України привітав голова Держлісагентства Віктор Сівець, наголосивши, що в наш інформаційний час оперативна, злагоджена робота із засобами масової інформації та з громадськістю дозволяє показати широким верствам населення специфіку лісівничої роботи, привернути увагу до екологічних проблем та показати шляхи їх вирішення.
Також, Віктор Сівець відмітив, що сьогодні вже є певні результати роботи прес-служб обласних управлінь. Свідомість людей почала змінюватися. Лісівників більше ніхто не сприймає, як людину з сокирою, яка тільки те і робить що вирубує ліси.
Керівник прес-служби Держлісагентства Ольга Власова зазначила, що робота прес-служб лісової галузі стала суттєво помітнішою за останні роки, а з інформаційно-закритої галузь перетворилася на таку, що працює прозоро. Все частіше у різних мас-медіа підіймаються важливі лісівничі теми, з’являються аналітичні матеріали та цікаві пізнавальні передачі. Вона подякувала присутнім та запевнила, що це - результат роботи всього механізму прес-служби, колективна праця задля спільного результату, а тому і надалі необхідно тісно співпрацювати між собою, радитися, у разі необхідності допомагати. Крім того, Ольга Власова відмітила, що побороти стереотипи, які формувалися у свідомості людей протягом багатьох років надзвичайно важко, але потрібно, аби суспільство не тільки володіло об’єктивною правдивою інформацією, а й розуміло важливість роботи лісівників.
Представники прес-служб мали змогу поспілкуватися з головним редактором відомих галузевих видань - газети «Природа і суспільство» та журналу «Лісовий і мисливський журнал» Валентиною Максименко, з командою телевізійників, які разом з лісівниками створюють програму «Лісовий патруль», що транслюється на «5-ому каналі».
Після семінару учасники тренінгу відвідали оглядову екскурсію Києвом та концерт класичної музики, під час якого зарядилися новими ідеями та емоціями, що неодмінно відобразяться позитивно на роботі.
Насамкінець прес-секретарі погодилися, що такі зустрічі необхідні, адже дозволяють сформувати стратегію своєї роботи та підвищують рівень загального професіоналізму, а знайомство з колегами з різних регіонів розширюють кругозір, допомагаючи працювати ніби один організм задля добробуту всієї країни.

Прес-служба Миколаївського ОУЛМГ.
Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2021 Mikolaivlis.gov.ua