МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2021-04-09
Захищаючи – не нашкодити! ...далі
2021-04-08
На Миколаївщині триває Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»...далі
2021-03-17
«Податки залишаються громадам!»...далі
2021-03-16
Про реформування державних підприємств ...далі
2021-03-05
З 8 Березня!...далі
2021-02-01
Ліс починається з насінини...далі
2020-12-30
Шановні колеги! Друзі лісу!...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
Депутат обласної ради – повноважний представник виборців
2012-09-27

В подарунок камянськiй СДЛ двадцять комплектiв постiлоної бiлизни
Для ФАПу села Жовтень набiр лiкiв
Виїзний прийом в сiльрадi
Допомога жительцi камянки на лiкування

Звітувати про свою діяльність депутат обласної ради від Партії регіонів по 33 виборчому округу П.М.Паламарюк вважає своїм постійним обов’язком. Звикли до цього і люди, традиційно на виїзних прийомах та на робочих зустрічах.  Гостинно і справді по-святковому зустрічають його в Кам’янському дитсадку. Представляючи гостя, завідуюча дитячим садочком дякує Петру Миколайовичу за допомогу, яку він постійно надає цьому закладу. Саме завдяки йому облаштовано ігровий майданчик, придбано цемент для асфальтування доріжки до дитсадка, подаровано постільну білизну та теплі ковдри – все для того, щоб дітям було тепло і комфортно. З цією ж метою були встановлені циркуляційні насоси, що значно покращило температурний режим в дитячому садочку. Вітаючи всіх зі святами Петро Миколайович зазначив, що йому дуже приємно приїжджати саме в цей дитячий садочок через позитивну енергетику, яка йде і від дітей, і від працівників цього закладу.
- Діти – наше майбутнє, - сказав він, -  вони постійно повинні відчувати турботу і піклування, добре ставлення до себе, а я залюбки в цьому допоможу.
В приватній розмові, завідуюча дитсадка попросила допомоги у ще кількох проблемних питаннях, серед яких – заміна матраців на дитячих ліжечках.  У всіх питаннях Паламарюк пообіцяв свою підтримку.
У Кам’янському стаціонарі для людей похилого віку, побачивши гостя, його одразу впізнали.  Адже і тут Петро Миколайович гість частий і бажаний. Він привітав стареньких і зазначив, що цей заклад один з кращих в нашій області. Отримавши ласощі від гостя мешканці цього «теплого дому»  влаштували справжню фотосесію з гостем, на що той залюбки погоджувався.
В Кам’янській школі депутат звітує перед своїми виборцями. Директор Кам’янської школи С.М.Бойчук вручила йому подяку за допомогу. Нарешті, в їдальні тепло (замінено плату в котлі на нову), школі подаровано музичний центр, караоке, факс та м’ячі для спортивних ігор. Приємно відмітити, що на зустрічах з П.М.Паламарюком незадоволених чи ображених ніколи немає, адже він завжди виконує свої обіцянки.  Тут же, на зборах, було вручено 6 автомобільних скатів для шкільного автобусу на загальну суму 15 600 грн.  цей подарунок викликав бурхливі оплески в залі, адже це – перш за все, безпека дітей, які будуть їздити цим автобусом і до школи, і до дитсадка.
Не забуває Петро Паламарюк і про сільську молодь. В Кам’янському сільському клубі за його допомоги зроблено ремонт. А ще чудовим подарунком для кам’янчан став музичний центр «Дискотека»,  кольорове освітлення для проведення дискотек та електричні конвектори. Тож і взимку в клубі тепло і місцева молодь залюбки влаштовує вечори відпочинку. У Володимирівці теж не нудьгують. Мешканцям села також подаровано музичний центр, тенісний та більярдний столи, а саме на цій зустрічі вручено киї та більярдні кулі. Пообіцяв депутат вирішити найболючіше питання кам’янчан: ремонт колишньої окраси села – будинку культури та музичної школи.
– Звісно, коштів на ремонт необхідно дуже багато, –  наголосив обласний депутат, –  але справа не стоїть на місці, все під моїм постійним контролем.
На сьогодні для музичної школи виготовлено і встановлено чотири нових вікна і придбано 50 кв. м лінолеуму.
Пообіцяв депутат і допомогти у придбанні факсу для сільської ради, який на зустрічі з виборцями попросили працівники сільради. Дякували присутні П.М.Паламарюку і за допомогу сільській лікарняній амбулаторії за нову постільну білизну, ксерокс та новий комплект апаратури для зубопротезного кабінету, який коштує дуже недешево. Щоправда, ще й досі цей апарат не працює на повну потужність, адже у амбулаторії не вистачає коштів, щоб придбати весь необхідний матеріал. Ось з таким проханням (допомогти з придбанням цього матеріалу) і звернулися до депутата місцеві жителі. І в цьому питанні відмови вони не почули. А ще, на прохання місцевої громади. Петро Миколайович допоміг з ремонтом системи водопостачання. Кошти люди зібрали, але їм не вистачало п’ять  тисяч грн., цю суму і додав депутат обласної ради.
Це все лише та підтримка та допомога збоку депутата обласної ради від Партії регіонів П.М.Паламарюка, яку можна побачити наочно: матеріальну, фінансову. Але вирішення великої кількості проблем потребує не тільки і не стільки коштів, скільки моральних та фізичних зусиль. От і по Кам’янці завдяки Петру Миколайовичу на прохання місцевої жительки проведено аналіз ґрунту на її присадибній ділянці, виділено дві матеріальні допомоги на лікування, виділено трактор для ремонту дороги на с. Жовтень, забезпечено безкоштовними ліками учасника бойових дій та всі ФАПи сільської ради, надано юридичну допомогу у вирішенні земельних питань тощо.
П.Паламарюк є повноважним представником сільської ради в обласній раді і чимало питань планується вирішити саме завдяки підтримці з боку обласного бюджету, зокрема, Кам’янського будинку культури.       

Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2021 Mikolaivlis.gov.ua