МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2021-04-17
Працівники лісогосподарських держпідприємств готуються до пожежонебезпечного періоду...далі
2021-04-13
Вогонь – небезпека для лісу та всього довкілля...далі
2021-04-12
Озеленюємо планету разом!...далі
2021-04-09
Захищаючи – не нашкодити! ...далі
2021-04-08
На Миколаївщині триває Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»...далі
2021-03-17
«Податки залишаються громадам!»...далі
2021-03-16
Про реформування державних підприємств ...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
На порядку денному-лісові дороги.
2012-09-26

Для транспортного забезпечення життєво важливих лісівничих природоохоронних заходів, для своєчасної організації гасіння лісових пожеж, з метою покращання умов відвідування лісів населенням в пожежобезпечний період в області існує значна потреба в ремонті лісових доріг.
В поточному році вперше після розпаду Радянського Союзу більшість лісогосподарських підприємств області зайнялись капітальним ремонтом  доріг.
Державними лісогосподарськими підприємствами Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства станом на 26.09.2012 року, за власні кошти підприємств здійснено ремонт лісових доріг протяжністю 8,3 км з передбачених 8,9 км на 2012 рік. Річний план ремонту доріг виконали  ДП-«Володимирівське ЛГ»– 6,5 км.,  «Вознесенське ЛГ» – 1,6 км, «ОчаківськеЛМГ» – 0,1 км. Частково(66% до плану) своє завдання виконали працівники ДП «Врадіївське ЛГ»- 0,2 км.
25 жовтня 2012 року на семінарі-колегії Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства  було розглянуто питання «Про хід виконання планів будівництва та ремонту лісових доріг на підприємствах галузі».  Після відкриття семінару,в присутності начальника Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства, депутата обласної ради Паламарюка Петра Миколайовича, першого заступника голови Арбузинської держадміністрації Неграй Володимира Анатолійовича, членів колегії управління,керівників лісогосподарських підприємств,громадських організацій  та лісничих, а також за участю ЗМІ відбулась перша офіційна урочиста здача лісової дороги довжиною 1км в Арбузинському лісництві в експлуатацію. Проведено короткий мітинг в честь зазначеного заходу, прослухана доповідь директора ДП «Вознесенське ЛГ» про історію будівництва зазначеного об’єкту. Всі присутні мали можливість пройти по відремонтованій дорозі та екологічній стежці в ур. «Олександрівська дача»і побачити диво ландшафтного дизайну, відмінні місця відпочинку для дорослих та дітей, порадіти за гармонійно і прекрасно облаштоване під керівництвом лісничого Арбузинського лісництва Леонтюка Миколи лісове урочище.
Перед засіданням колегії у м. Вознесенську виступили члени шкільного лісництва «Дубок» середньої школи №4 м. Вознесенська,які зайняли на Всеукраїнському зльоті шкільних лісництв 2 місце в Україні. Керівник шкільного лісництва Буковська Алла.
На пленарному засіданні колегії крім доповідача,першого заступника начальника Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства Гурка Анатолія,  голова колегії ПаламарюкП.М. надав слово для пояснень керівникам лісгоспів,які не приступили до ремонту доріг Полегкому Миколі, Демяненко Леоніду, Сірику Андрію.
Зазначеним керівникам доручено після закінчення осіннього доповнення та посадки лісових культур, шляхом залучення всієї техніки та людей провести запланований ремонт доріг за власні кошти підприємств.

Прес-служба Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства.
Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2021 Mikolaivlis.gov.ua